Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Sanatorium Uzdrowiskowe Limba, Piwniczna-Zdrój, ul. Krynicka 3
od 75 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Sanatorium, Uzdrowisko:Sanatorium Uzdrowiskowe Limba
Adres:Piwniczna-Zdrój, ul. Krynicka 3
Aktywny wypoczynek:Narciarstwo, Narciarstwo biegowe, Snowboard, Trekking, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
 • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
 • Zapytaj o wolne miejsca
Sanatorium Uzdrowiskowe Limba
  Sanatorium Uzdrowiskowe Limba usytuowane jest w centrum Piwnicznej Zdroju, w zakolu rzeki Poprad. Obiekt zlokalizowany jest na stoku góry Kicarz, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego, gdzie znajdują się liczne szlaki i alejki spacerowe. Ośrodek składa się z dwóch dwupiętrowych budynków A i B połączonych łącznikiem.

  Sanatorium uzdrowiskowe „Limba” prowadzi działalność w następujących kierunkach leczniczych:
  - turnusy sanatoryjne - są to turnusy 21 - dniowe, na które kuracjusze są kierowani na podstawie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia
  - turnusy rehabilitacyjne – 14-dniowe, mające na celu przede wszystkim ogólną poprawę sprawności, o uczestnictwo w turnusie rehabilitacyjnym ubiega się osoba, która posiada orzeczenie o niepełnosprawności, osoba taka może również ubiegać się o dofinansowanie pobytu, turnusy rehabilitacyjne dofinansowują Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie (PCPR) ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
  - wczasy lecznicze

  Sanatorium przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych. Posiada tzw. platformy schodowe służące do transportu osób niepełnosprawnych oraz co roku Ośrodek wzbogaca się o nowy specjalistyczny sprzęt, poszerzając przez to swoją ofertę o nowe rodzaje zabiegów. Umożliwia
  to również podnoszenie poziomu jakości świadczonych usług.

  Baza noclegowa Sanatorium Limba liczy 220 miejsc w pokojach dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie pokoje posiadają balkon.

  Posiadamy także tereny zielone do leżakowania, górkę do saneczkowania, salę gimnastyczną, kawiarnię, parkiet do tańca, sale TV, miejsca na zorganizowanie imprez plenerowych.

  Piwniczna Zdrój jest uzdrowiskiem leżącym w Małopolsce, w centralnej części Beskidu Sądeckiego nad rzeką Poprad, przy trasie z Nowego Sącza do Krynicy Zdroju. Wokół roztaczają się pasma Jaworzyny Krynickiej i Radziejowej oraz góra Kicarz. W odległości 3 kilometrów znajduje się przejście graniczne do Słowacji (Mniszek).
  Obszar Piwnicznej cechuje się umiarkowanie korzystnymi warunkami nasłonecznienia. Różnice w wysokościach, wystawie i nachyleniu stoków powodują dużą przestrzenną zmienność nasłonecznienia. Cały obszar miasta wchodzi w skład Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

  Szczegółowa lokalizacja obiektu w Piwnicznej-Zdroju:

  Ulica: noclegi ul. Krynicka

  Udogodnienia i wyposażenie

  Parking
  Grill
  Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  Plac zabaw dla dzieci

  Rozrywka

  SPA
  Sauna
  Drink bar

  Aktywny wypoczynek w okolicy

  Narciarstwo w najbliższej okolicy
  Narciarstwo biegowe w najbliższej okolicy
  Snowboard w najbliższej okolicy
  Trekking w najbliższej okolicy
  Nordic walking w najbliższej okolicy
  Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
  Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
  captchazmień obrazek
  pola wymagane zostały oznaczone symbolem
  Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię

  Zapytaj o wolne miejsca

  od 75 zł za osobę

  Dostępne miejsca noclegowe:

  Pokój 2-osobowy z łazienką, TVod 75 zł za osobę
  Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne i sanatoryjne.
  Zapytaj o wolne miejsca
  Dodaj do schowka