Bon turystyczny Zakopane

Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
znaleziono 171 ofert noclegowychofert
Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bon turystyczny Zakopane - hotele, apartamenty, noclegi

Zimowa stolica Polski jest dla wielu turystów wymarzonym miejscem na spędzenie zimowych ferii, majówki lub wakacji. Jednak z uwagi na koszty, do tej pory niektóre rodziny nie mogły sobie pozwolić na choćby weekendowy wyjazd. Na szczęście noclegi w Zakopanem z bonem turystycznym ułatwiają podjęcie decyzji o wyruszeniu w Tatry.

Bon turystyczny: Zakopane otwarte na rodziny


Osoby, które chcą wykorzystać bon turystyczny w Zakopanem, powinny użyć narzędzia „filtrowanie” na portalu e-turysta.pl i zaznaczyć opcję odpowiadającą za wyświetlanie tylko tych obiektów, które honorują rządowe świadczenia. Okazuje się, że dostępnych noclegów jest naprawdę dużo, a do tego są one mocno zróżnicowane pod względem lokalizacji, standardu i ceny. W Zakopanem bon turystyczny jest realizowany nie tylko do kupowania noclegów, ale też innych usług hotelarskich i imprez turystycznych. Trzeba przyznać, że piękna, tętniąca życiem okolica, jest pełna atrakcji, na które warto poświęcić przyznane świadczenie.

Rodzinny pobyt w Zakopanem z bonem turystycznym


Jaki obiekt wybrać, decydując się na urlop z dziećmi? Duże rodziny na pewno docenią możliwość wynajęcia przestronnego domku, który gwarantuje komfort, dużą przestrzeń dla każdego oraz nielimitowany dostęp do świetnie wyposażonej kuchni. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób podróżujących z niemowlętami. Powodzeniem cieszą się też pensjonaty, gdzie serwuje się pożywne śniadania, obiady, kolacje i tradycyjne przysmaki. Duże oszczędności zapewnia rezerwacja pokoju gościnnego z kilkoma łóżkami. Z bonem turystycznym Zakopane staje się miejscem przystępnym nawet dla niezbyt zamożnych rodziców.

Zachwycające okolice Zakopanego


Do wykorzystania świadczenia, jakim jest bon turystyczny Zakopane zachęca na wiele różnych sposobów. Najważniejszą atrakcją są oczywiście majestatyczne góry. Wyjazd kolejką na Gubałówkę lub Kasprowy Wierch sprawia ogromną frajdę nie tylko najmłodszym uczestnikom wyprawy. Stałym punktem programu wycieczki w Tatry jest wędrówka do Morskiego Oka. Zamiast dokładać swoją cegiełkę do procederu męczenia koni ciągnących przeładowane sanie, lepiej jest wybrać się na długi, ale bardzo pożyteczny dla zdrowia spacer. Wspaniała okolica warta jest podziwu niezależnie od pory roku i dnia.

Co jeszcze trzeba zobaczyć w Zakopanem?


Dla realizujących bon Zakopane ma przygotowanych wiele innych atrakcji, niekoniecznie związanych z pięknem gór. Klimatyczne Krupówki, przy których stoją góralskie restauracje, to nie wszystko, o czym na pewno wiedzą fani skoków narciarskich. Wielka Krokiew, na której wygrywali słynni polscy zawodnicy, oglądana na żywo, robi piorunujące wrażenie. Ze starszymi dziećmi warto zajść do Muzeum Kornela Makuszyńskiego, cenionego autora bajek i powieści dla młodzieży. Przechadzając się miastem, nie sposób nie zwrócić uwagi na pięknie zdobione, drewniane wille w stylu zakopiańskim. Olśniewa urodą również zabytkowy kościółek na Starym Cmentarzu przy ulicy Kościeliskiej oraz same kapliczki, zwłaszcza osób zasłużonych.