Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Domki w górach

znaleziono 663 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Domki w górach

Domki letniskowe w górach – Góry są dobre na wszystko. Góry zachwycają. Góry uzależniają. Góry intrygują. Góry leczą skołatane nerwy i umożliwiają powrót do formy. Wyjazd w góry posiada same plusy. Wystarczy kilka dni, by naładować baterie optymizmem i pozytywnym myśleniem. Proszę Państwa, góry czekają!

Domki letniskowe w górach – oaza w sercu natury


Góry odwiedza się najczęściej podczas kilkudniowych wypraw, dlatego konieczne jest dobre zaplanowanie noclegu. Turyści najchętniej korzystają z dobrodziejstw schronisk, kwater prywatnych lub pensjonatów i hoteli. Jest również spora grupa wczasowiczów, którzy wierni są pobytom w tanich domkach letniskowych w górach. Ta forma wypoczynku cieszy się popularnością wśród osób, które cenią wygodę i spokój. Dobrze poczują się tu rodziny z dziećmi oraz wczasowicze podróżujący z czworonożnymi przyjaciółmi. Pobyt w tanich domkach w górach dedykowany jest osobom, które cenią niezależność i swobodę i nie lubią przebywać w zatłoczonych miejscach. Gdzie szukać tych ofert? Polecamy portal społecznościowy e-turysta, gdzie w zakładce „domki w górach” znajduje się mnóstwo ciekawych i sprawdzonych propozycji. Górzyste tereny to jedne z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Tatry, Bieszczady, Beskidy, Sudety, Pieniny kuszą pięknymi pejzażami, czystym powietrzem i kilometrami szlaków turystycznych. Miłośnicy górskich eskapad wiedzą, że wyjazdy w góry są pełne zalet. Przede wszystkim, przebywanie w tych rejonach zapewnia bezpośrednią bliskość świeżego powietrza, natury, co pozwala na relaks i umożliwia zaczerpnięcie sporego oddechu. Kolejną zaletą wyjazdu w góry jest możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Jeśli tylko lubimy aktywność fizyczną, to chodzenie po górach poprawi naszą kondycję, wytrzymałość, sprawność fizyczną oraz dotleni zmęczony miastem organizm. Turyści czerpią przyjemność z długich spacerów, biegania, a także jazdy na rowerze. Górskie szlaki przygotowane są na każdą z tych aktywności. Co najważniejsze, podczas uprawiania ulubionych dyscyplin sportowych zawsze można podziwiać i kontemplować uroki malarskich pejzaży. Góry mają niezwykłą moc. Pozwalają zapomnieć o szarej rzeczywistości. Piękno górskiego krajobrazu zapiera dech w piersiach. Wschody i zachody słońca, jesienne ferie barw, mgły o poranku, oceany śnieżnych przestrzeni - wszystko to na długo pozostaje w naszej pamięci.

Domki w górach wytchnieniem dla przepracowanych i zestresowanych


Od dawna wiadomo, że ze stresem i przepracowaniem najlepiej walczy się w górach. Wspinanie się sprzyja dobremu zdrowiu. Podczas wędrówek w górę komórki naszego organizmu są lepiej dotlenione i dzięki temu szybciej spalają toksyny. To pomaga podnieść odporność organizmu, poprawia wydolność układu oddechowego. Spacerując, łatwiej odnaleźć wewnętrzny spokój, co nadaje stosowny dystans codziennym problemom. Najzdrowsze są lasy iglaste, ponieważ powietrze przesycone olejkami eterycznymi relaksuje i obniża ciśnienie krwi, usprawniając tym samym układy krążenia i oddychania. Z wyjazdów w góry powinny skorzystać przede wszystkim osoby chorujące na gruźlicę i astmę oraz niedokrwistość, czyli anemię. Z dala od zgiełku miast dobrze poczują się alergicy, ponieważ w górskim powietrzu unosi się zdecydowanie mniej pyłków. To wiadomo nie od dziś – w górach jest czym oddychać! Lecznicze właściwości górskich terenów wykorzystywane są już od wielu stuleci. Na terenach od 400 do 800 metrów n.p.m. odnaleźć można mnóstwo słynnych uzdrowisk, którym do nazwy miasta dodano frazę „Zdrój”. Są to, między innymi: Rabka, Szczawnica, Polańczyk, Krynica, Ustroń, Wysowa, Iwonicz, Szczyrk, Horyniec, Białka Tatrzańska, Rymanów, Wisła i wiele innych. Pobyt w domkach letniskowych pozwala cieszyć się zaletami i dobrodziejstwem uzdrowisk bez konieczności pobytu w sanatorium. Na stronach portalu społecznościowego e-turysta, w zakładce Beskidy, Bieszczady, Tatry znajduje się kilka tysięcy ofert. Spora część dotyczy noclegów w domkach letniskowych. Oferty są precyzyjnie opisane, dołączono do nich zdjęcia, co niewątpliwie pomaga w podjęciu decyzji. Szukanie odpowiedniego obiektu jest bardzo proste, przygotowano kilkanaście filtrów, które precyzują oczekiwania turystów wobec miejsc noclegowych. Obiekty informują o dodatkowych atrakcjach. Zwykle są to wypożyczalnie rowerów i nart, możliwość rozpalenia ognisk, grille, place zabaw dla najmłodszych. Niektóre ośrodki oferują jazdę konną, przejażdżki bryczkami, a nawet kajakarstwo, czy też spływy tratwami. Domki letniskowe w górach czekają na turystów przez cały rok.
Zobacz oferty dodatkowe:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w górach

Jakich cen noclegów w domkach letniskowych można się spodziewać w górach?
Ceny noclegów w domkach letniskowych w górach zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w górach kształtują się na poziomie 60-65 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które domki letniskowe pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 360 domków letniskowych w górach, które akceptują zwierzęta.
W górach można znaleźć wiele ofert domków letniskowych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W górach znajdują się domki letniskowe oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę domków letniskowych w górach, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W naszym serwisie wyszukanie domków letniskowych w górach spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
Rezerwując noclegi warto upewnić się u właściciela obiektu, że znajdą się w nim ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami. Tutaj znajdziesz domki letniskowe w górach, które deklarują przystosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami