Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Ferie zimowe w górach

znaleziono 95 ofert dodatkowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Ferie w górach, czyli zimowy wypoczynek w bajkowej scenerii


Od wielu już lat ferie w Polsce organizuje się w różnych terminach. To pozwala mieszkańcom poszczególnych województw na relaks w komfortowych warunkach, bez tłumu na stokach i w ośrodkach wypoczynkowych. Z zimowego wypoczynku organizowanego od połowy stycznia do końca lutego korzystają najchętniej rodziny z dziećmi w wieku szkolnym. Większość turystów wybiera wyjazdy w góry. Wśród popularnych kurortów na pierwszy plan wysuwają się miasteczka Podhala i oczywiście, króluje tu Zakopane oraz jego okolice. Jak wiadomo, Tatry nie są jedynym kierunkiem zimowych eskapad. Ogromną popularnością cieszą się okolice Karpacza, Bieszczady i Beskidy. Na stronach portalu e-turysta odnaleźć można mnóstwo ofert noclegowych ulokowanych w tych rejonach. Wiele kwater prywatnych znajduje się w pobliżu wyciągów, co niewątpliwie ułatwia organizację wypoczynku. Wizytę w górach zorganizować można na wiele sposobów. Rodziny chętnie rezerwują pobyt w apartamentach, hotelach, pokojach gościnnych oraz kwaterach prywatnych. Właściwie możliwości są tu nieograniczone, a wszystko zależy od oczekiwań i portfela turysty. Gospodarze często troszczą się o atrakcje i dodatkowe udogodnienia dla turystów. W miejscu pobytu skorzystać można z wypożyczalni sprzętu narciarskiego, na terenach ośrodków pojawiają się lodowiska, z których cieszą się nie tylko najmniejsi wczasowicze. Właściciele obiektów dbają o ty, by turyści się nie nudzili. Wieczorne kuligi, sanna przy świetle pochodni to widowiskowe rozrywki, które zawsze dostarczają porcję adrenaliny oraz garść wzruszeń. Zima w górach ma wyjątkowe oblicze, a mroźna sceneria stanowi doskonały pretekst do spacerów. Ferie w górach to już tradycja! Serdecznie zapraszamy zimą w południowe rewiry Polski, zachęcamy do rezerwacji noclegów przez portal e-turysta.

Jeśli ferie zimowe w górach, to koniecznie ferie w górach z basenem


Spacery w mroźnej scenerii wśród drzew otulonych śnieżnymi czapami, wspólne lepienie bałwana i rodzinna bitwa na śnieżki to najpiękniejsze wspomnienia. Jeśli można połączyć je ze sportową aktywnością, czyli szusowaniem po stokach lub trasach przeznaczonych dla biegowego narciarstwa, to czego chcieć więcej?! Ferie zimowe w górach to klasyka rodzinnego wypoczynku. U podstaw udanego pobytu leży dobra organizacja wyjazdu. Tu z pomocą przychodzi popularny portal społeczności owy e-turysta, gdzie zgrupowano turystyczne rekomendacje. Noclegi odnaleźć można pod hasłem „Ferie zimowe w górach” i chociaż do zimowego sezonu pozostało jeszcze kilka długich miesięcy, to e-turysta zanotował już pierwsze rezerwacje. Turyści wybierają najczęściej pobyt w domkach, apartamentach lub kwaterach prywatnych. Zwykle są to miejsca blisko stoków narciarskich, szlaków turystycznych i basenów. Ferie w górach z basenem pozwolą cieszyć się pobytem bez względu na pogodę. Wypoczynek w otoczeniu górskich, malowniczych i klimatycznych pejzaży z możliwością relaksu na basenie to gwarancja udanego pobytu.