Ferie zimowe Białka Tatrzańska

znaleziono 59 ofert dodatkowychofert (9 w Białce Tatrzańskiej oraz 50 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Ferie Białka Tatrzańska - Największa atrakcja Zakopanego? Podobno, bus do Białki Tatrzańskiej. Skąd taka popularność tej niewielkiej wioski, oddalonej od stolicy Tatr zaledwie o dwadzieścia kilometrów? Odpowiedzi jest kilka: widoki, klimat, narty, wody termalne oraz gościnni gospodarze.

Ferie Białka Tatrzańska – dobry nocleg w świetnej lokalizacji


Białka Tatrzańska to malownicza wieś podhalańska położona w gminie Bukowina, od południowej strony otwiera się na dolinę Tatr Bielskich, której zawdzięcza majestatyczne widoki. Okolica sprzyja spacerom, wspólnym zabawom na śniegu, zimowym sportom. Panują tu doskonałe warunki narciarskie, podobno najlepsze na Podhalu. Stoki są łagodne, trasy szeroki oraz dobrze utrzymane. Po trudach białego szaleństwa wypocząć można w basenach termalnych, które od wielu już lat stanowią wizytówkę Białki. Ferie zimowe Białka Tatrzańska to propozycja dla turystów, którzy cenią aktywność.

Ferie zimowe Białka Tatrzańska – zimowe szaleństwo w najlepszym wydaniu


Narciarze czują się w Białce jak w raju. Korzystać mogą z różnych tras narciarskich, zjazdowych i biegowych. Na terenie Kotelnicy Białczańskiej znajdują się: szkoła narciarska, serwis sprzętu snowboardowego i narciarskiego oraz wypożyczalnia. Ferie Białka Tatrzańska to świetny pomysł na rodzinny wypoczynek, szczególnie zimą. Smaczny posiłek odnaleźć można w jednej z regionalnych karczm, których tu nie brakuje.

Ferie Białka Tatrzańska 2020 – z pomocą e-turysty


Białka Tatrzańska oprócz narciarskich atrakcji pochwalić się może doskonale rozbudowaną infrastrukturą noclegową. Na turystów czekają pokoje gościnne, kwatery prywatne, apartamenty, pensjonaty oraz hotele. Na stronie popularnego portalu społecznościowego e-turysta w zakładce „Ferie Białka Tatrzańska 2020” odnaleźć można wiele ciekawych propozycji. Miejsca noclegowe są skrupulatnie opisane. Tu każdy urlopowicz znajdzie propozycję dostosowaną do możliwości finansowych i oczekiwań. Zaletą noclegów zgrupowanych na stronach e-turysty jest doskonała lokalizacja obiektów.