Sylwester Białka Tatrzańska

znaleziono 56 ofert dodatkowychofert (5 w Białce Tatrzańskiej oraz 51 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Gdy Nowy Rok w progi, to Stary Rok w nogi. Tak uczy ludowe porzekadło. Każde pokolenie wita Nowy Rok z nadzieją, że ten będzie lepszy od poprzedniego. Składamy sobie życzenia zdrowia, pomyślności, radości i szczęści. A życzenia te nabierają szczególnej mocy, jeśli wypowiada się je w odpowiedniej scenerii. Białka Tatrzańska - miejscowość położona w województwie małopolskim, u stóp słowackich i polskich Tatr, od wielu sezonów gości na przełomie grudnia i stycznia turystów, którzy wracają tu z roku na rok.

Białka Tatrzańska, sylwester na stoku


Stoki w Białce Tatrzańskiej to łagodne, szerokie oraz dobrze utrzymane trasy zjazdowe. Narciarze korzystać mogą z wielu profesjonalnych wyciągów, które odnaleźć można w ośrodkach narciarskich: Kotelnica Białczańska, Bania, Kaniówka i U Kuruca. Wszystkie ośrodki działają ze zdwojoną siłą podczas grudniowych świąt, ze szczególną intensywnością kreślą scenariusze żegnania Starego oraz witania Nowego Roku. Sylwester na stoku to niezapomniane przeżycie, pełne magii i czaru tej wyjątkowej nocy. Miłośnicy białego szaleństwa korzystać mogą z szusowania, a gdy wybije północ, toastom, wznoszonym przy blasku pochodni, nie ma końca. Białka Tatrzańska, sylwester na stoku to doskonała odskocznia od monotonii oraz gwarancja dobrej zabawy. Po takim świętowaniu, na pewno cały rok będzie szczęśliwy.

Sylwester Białka Tatrzańska, gwarancja udanej zabawy


W Białce Tatrzańskiej znaleźć można kilka tysięcy miejsc noclegowych. Zimą obserwuje się szczególne natężenie ruchu turystycznego, a mieszkańcy twierdzą, że w szczycie sezonu w Białce naliczyć można trzy razy więcej przyjezdnych niż rodowitych mieszkańców. Niech ta statystyka świadczy o atrakcyjności miejsca. Turyści korzystają z pobytu w hotelach, pensjonatach, apartamentach, kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych i schroniskach. Skąd taka popularność tej niewielkiej wioski, oddalonej od stolicy Tatr zaledwie o dwadzieścia kilometrów? Odpowiedzi jest kilka: widoki, klimat, narty, wody termalne i gościnni gospodarze. Sylwester Białka Tatrzańska, to obowiązkowy punkt każdego imprezowego kalendarza.

Sylwester w Białce Tatrzańskiej, dobry nocleg w świetnej lokalizacji, z polecenia E-turysty


Białka Tatrzańska to malownicza wieś podhalańska położona w gminie Bukowina, od południowej strony otwiera się na dolinę Tatr Bielskich, której zawdzięcza majestatyczne widoki. Okolica sprzyja spacerom, wspólnym zabawom na śniegu, zimowym sportom. Oprócz narciarskich atrakcji pochwalić się może doskonale rozbudowaną infrastrukturą noclegową. Na turystów czekają pokoje gościnne, kwatery prywatne, apartamenty, pensjonaty oraz hotele. Na stronie popularnego portalu społecznościowego E-turysta w zakładce Sylwester w Białce Tatrzańskiej odnaleźć można wiele ciekawych propozycji. Miejsca noclegowe są skrupulatnie opisane. Tu każdy znajdzie propozycję dostosowaną do możliwości finansowych i oczekiwań. Sylwester w Białce Tatrzańskiej? Oczywiście, w tej atmosferze spełniają się wszystkie noworoczne życzenie.