Sylwester Biały Dunajec

znaleziono 52 oferty dodatkoweoferty (4 w Białym Dunajcu oraz 48 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Biały Dunajec nie jest dużą miejscowością, ale to m.in. kameralny charakter wpływa na wyjątkowy klimat tej wyjątkowej podhalańskiej wsi. Turyści przyjeżdżają tu chętnie niezależnie od pory roku, ponieważ malownicza okolica zachęca do pieszych wędrówek i sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Sylwester w Białym Dunajcu to gwarancja pięknych wspomnień na całe życie związanych nie tylko ze świetną zabawą, ale też bliskością dzikiej przyrody.

Wymarzony Sylwester w Białym Dunajcu


Idealna impreza dla każdego oznacza coś innego. Osoby mieszkające w dużych miastach w dniach wolnych od pracy wyczekują chwil wytchnienia w nastrojowym zakątku. Po przeszukaniu sieci pod kątem zabawy na powitanie Nowego Roku okazuje się, że pobyt w ośrodku z widokiem na ośnieżone Tatry to świetny sposób na Sylwestra. Biały Dunajec z racji turystyczno-wypoczynkowego charakteru dysponuje wieloma komfortowymi obiektami, w których można zregenerować siły przed powrotem do domu. Niezależnie od wybranej opcji imprezy, nowoczesne pokoje i apartamenty dokładają się do powstania miłych wspomnień z pobytu w górach. Różnorodne opcje oferuje m.in. popularny portal e-turysta.pl.

Sylwester Biały Dunajec pachnący ogniskiem


Wypoczynek pod Tatrami to niepowtarzalna okazja skorzystania z kuligu. Każdego roku w Sylwestra Biały Dunajec rozbrzmiewa dzwonkami przytwierdzonymi do końskich uprzęży. Szerokie sanie pędzące przez ośnieżone drogi i polany to atrakcja, której się nie zapomina. Zamiast ostrych świateł, mrok na trasie rozpędzają pochodnie, co skutecznie buduje ciepły, nostalgiczny nastrój. Niewątpliwą przyjemnością jest również ognisko, na którym każdy uczestnik imprezy ma szansę upiec smakowitą kiełbaskę. Serwowany grzaniec, intensywnie pachnący korzennymi przyprawami, rozgrzewa nawet w największy mróz i jeszcze bardziej poprawia nastrój. Sylwester w Białym Dunajcu to również przyjęcie dla osób, które Nowy Rok lubią przywitać w sposób bardziej tradycyjny – przy popularnej muzyce i stołach zastawionych specjałami lokalnej kuchni.