Majówka Białka Tatrzańska

znaleziono 29 ofert dodatkowychofert (4 w Białce Tatrzańskiej oraz 25 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Majówka Białka Tatrzańska - Białka Tatrzańska malownicza wieś w bliskim sąsiedztwie Zakopanego, pod względem infrastruktury turystycznej plasuje się na samym szczycie w rankingu najatrakcyjniejszych miejscowości górskich. To dobre miejsce do zaplanowania majowego wypoczynku.

Majówka Białka Tatrzańska – zapraszamy na szlak


Białka Tatrzańska to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości turystycznych Podhala, szczególnie ze względu na dobrze rozwiniętą sieć tras narciarskich oraz nowoczesny kompleks basenów termalnych. Nazwa miejscowości ma swój rodowód w nazwie rzeki Białka. Na dnie wspomnianej rzeki znajdują się białe kamienie, które nadają wodzie charakterystyczny odcień. Chociaż Białka Tatrzańska nie znajduje się bezpośrednio przy Tatrach, to jednak łatwo stąd wyruszyć w najpiękniejsze polskie góry. Do najbliższych wejść do TPN prowadzą trasy samochodowe, po których stale kursuje lokalny przewoźnik. Turyści rozpoczynają wędrówkę od Wierchu Poroniec, Łysej Polany, Zazadni, Brzeziny, Cyrhly lub Jaszczurówi. Majówka Białka Tatrzańska to scenariusz turystycznej przygody, która wprowadzić może w najpiękniejsze zakątki tatrzańskie.

Majówka w Białce Tatrzańskiej – pieszo, na rowerze w kajaku


W Białce Tatrzańskiej można aktywnie wypocząć. W okolicy znajduje się mnóstwo malowniczych ścieżek spacerowych i rowerowych. Turyści chętnie korzystają z trasy przez Kotelnicę oraz odwiedzają Przełom Białki. Sporą popularnością cieszy się zielony szlak (Szaflary, Gronków, Nowa Biała) i niebieski (Nowa Biała, Trzybsz, Czarna Góra). Po wyczerpującej wyprawie przez białczańskie szlaki warto odpocząć w basenach termalnych. Atutami tego popularnego miejsca są też widok na Tatry. Na turystów rządnych wrażeń czekają bystre wody Białki, gdzie organizowane są spływy kajakami i pontonami. Na terenie Białki Tatrzańskiej skorzystać można z wypraw off-roadowych, można też spróbować sił w jeździe na monster – rollerze. Majówka w Białce Tatrzańskiej na pewno nie będzie nudna!

Białka Tatrzańska majówka 2020 – na stronach e-turysty


Na stronie portalu społecznościowego e-turysta odnaleźć można wiele ciekawych propozycji noclegowych, które pomagają w organizacji dobrego wypoczynku. Miejsca noclegowe są skrupulatnie opisane i udokumentowane zdjęciami. Tu każdy turysta znajdzie propozycję dostosowaną do możliwości finansowych i oczekiwań. Zaletą noclegów rekomendowanych przez e-turystę jest doskonała lokalizacja obiektów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia e-turysty, tu Białka Tatrzańska majówka 2020 trwa już w najlepsze!