Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Noclegi region Podlasie

znaleziono 485 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi na Podlasiu

Noclegi Podlasie – Podlasie słynie z dziewiczej, pięknej przyrody. Oprócz malowniczych pejzaży, zachwycą nas w nim intrygująca kultura regionu oparta na współistnieniu różnych religii i wyznań oraz lokalna zwierzyna. Podlasie to kraina bociana, a w biebrzańskich bagnach króluje łoś. Tu, w Puszczy Białowieskiej, spotkać możemy żubra. Województwo podlaskie znane jest z różnorodności kulturowej oraz walorów przyrodniczych. Na turystów czekają także Parki Narodowe. Podlasie to dom dla wielu mniejszości narodowych. Spotkamy tu Litwinów, Białorusinów oraz Tatarów. Władze województwa promują region hasłem: „Warto tu żyć, zawsze warto tu wracać”. Zapraszamy na Podlasie!

Podlasie – noclegi na krańcach Polski


Pobyt na Podlasiu to gwarancja sielskich wakacji. Miejsca pełne natury, historycznych śladów oraz obrzędy i język inny niż na co dzień – to wszystko czeka na odkrywców, którzy zdecydują się odwiedzić Nizinę Podlaską. Dobrze zaplanowany wypoczynek to podstawa urlopu. Decydując się na noclegi na Podlasiu, należy dokonać starannego wyboru. W gąszczu ofert łatwo się pogubić, dlatego osoby zainteresowane pobytem na Podlasiu odsyłamy na strony portalu e-turysta, gdzie bez trudu odnaleźć można propozycje dopasowane do oczekiwań. Oferty można przeszukiwać zgodnie z lokalizacją lub analizując atrakcje zapewniane przez właścicieli. O to, gdzie w tym roku poniosą nas turystyczne buty, warto zatroszczyć się już teraz. Polecamy zasoby e-turysty. Podlasie noclegi czekają!

Noclegi na Podlasiu, pomysł na niebanalny wypoczynek


Wśród atrakcji Podlasia warto zwrócić uwagę na tatarską wieś Kruszyniany, miejsce orientalne i magiczne zarazem. Tu poznać można historię Tatarów. Warto zwiedzić meczet i wysłuchać opowieści rdzennego Tatara, a na koniec pozwolić się ugościć w prawdziwiej Tatarskiej Jurcie. Podlasie to Kraina Otwartych Okiennic, a nazwa ta wiąże się z pięknymi wioskami, gdzie panuje sielankowa wręcz atmosfera. Na szlaku wakacyjnych wyzwań koniecznie zaznaczyć trzeba wioski: Trześcianka, Ciełuszki, Soce i Puchały; miasteczka Supraśl, Tykocin i Białowieża oraz stolicę regionu – Białystok. Warto pamiętać, że blisko tych niezwykłych miejsc odnaleźć można podlaskie noclegi e-turysty.

Noclegi podlaskie blisko atrakcji


Góra Grabarka to miejsce przepełnione tajemnicą i mistycyzmem. Prawosławni mieszkańcy regionu wierzą, że to święte miejsce pomaga odzyskać siły i zdrowie, a modlitwy wypowiadane przez mniszki, które mają tu swój klasztor, posiadają niezwykłą siłę sprawczą. W początkach osiemnastego wieku rejony te dotknęła zaraza cholery. Dzięki objawieniu podczas proroczego snu jednego z mieszkańców udało się ocalić wszystkich chorych, a góra z krzyżami do tej pory słynie z niezwykłych uzdrowień. Kolejne miejsce warte odwiedzenia to prawosławny skit, czyli pustelnia dla mnichów, gdzie każdy może oddać się rozmyślaniom i kontemplacji. Wizytówką Podlasia są oczywiście Białowieski Park Narodowy, Puszcza Białowieska oraz Narwiański Park Narodowy. Zapraszamy w malownicze tereny Podlasia!
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej na Podlasiu

Jak dodać obiekt noclegowy na Podlasiu do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które obiekty noclegowe pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 151 obiektów na Podlasiu, które akceptują zwierzęta.
Ceny noclegów na Podlasiu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę na Podlasiu kształtują się na poziomie 55-60 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w gospodarstwach agroturystycznych, pokojach gościnnych czy domkach letniskowych.
Na Podlasiu znajdują się obiekty oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę obiektów noclegowych na Podlasiu, zapewniających wyżywienie na miejscu.
Na Podlasiu znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być gospodarstwa agroturystyczne, pokoje gościnne czy też domki letniskowe. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie ofert na Podlasiu spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
Rezerwując noclegi warto upewnić się u właściciela obiektu, że znajdą się w nim ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami. Tutaj znajdziesz obiekty noclegowe na Podlasiu, które deklarują przystosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
Na Podlasiu baza obiektów noclegowych jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę w odpowiadającym mu standardzie i lokalizacji. Najwięcej ofert znajdziemy w gospodarstwach agroturystycznych, pokojach gościnnych oraz hotelach.