Noclegi Narwiański Park Narodowy

znaleziono 3 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Narwiańskim Parku Narodowym

Na Podlasiu nie brakuje sielskich, malowniczych terenów, które kuszą dziewiczą przyrodą. Jednym z takich miejsc jest Narwiański Park Narodowy. Noclegi na zachód od Białegostoku umożliwiają poznanie niezwykłego zbiorowiska roślin i zwierząt. To wspaniały pomysł na relaksujący urlop dla każdego.

Narwiański Park Narodowy: noclegi w dolinie Narwi


Symbolem Narwiańskiego Parku Narodowego jest drapieżny ptak, błotniak stawowy. Na chronionym terenie można też spotkać bielika zwyczajnego, gronostaje i bobry. Swoista mozaika rozlewisk stwarza świetne warunki lęgowe i wygląda naprawdę niezwykle. Warto wybrać się na wycieczkę tradycyjną łodzią pychówką, która niegdyś była używana m.in. do transportu siana. Tzw. obwodnica narwiańska, biegnąca dookoła parku, liczy ok. 90 kilometrów. W Narwiańskim Parku Narodowym noclegi mogą być doskonałym pretekstem do aktywności na świeżym powietrzu. Wielbiciele pieszych spacerów lub jazdy na rowerze powinni się wybrać na kładkę edukacyjną, która łączy dwie wsie, Śliwno i Waniewo. Pomost mierzy około kilometra, a dodatkowym urozmaiceniem są rozmieszczone gdzieniegdzie platformy pontonowe. W samym Waniewie warto zwrócić uwagę na neoromańską dzwonnicę i drewnianą kapliczkę Chrystusa Frasobliwego.

Najlepsze noclegi Narwiańskiego Parku Narodowego


Jak najszybciej dotrzeć do komfortowych kwater w pobliżu największych atrakcji parku? Po wpisaniu do wyszukiwarki frazy „noclegi Narwiański Park Narodowy” należy wejść na stronę serwisu e-turysta.pl. Znajduje się w nim wiele ciekawych ofert na każdą kieszeń. Szczególnie kuszące dla osób z miasta są gospodarstwa agroturystyczne, w których można mieszkać w bezpośrednim sąsiedztwie wiejskich zwierząt. Dostępne są też wygodne pokoje. Wśród proponowanych noclegów Narwiańskiego Parku Narodowego z pewnością znajdzie się ten idealny, spełniający wymagania singli, par i rodzin z dziećmi. Niewielkie, spokojne miejscowości sprzyjają wypoczynkowi na łonie przyrody, z dala od aglomeracyjnego zgiełku, smogu i smutnej szarości.
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Narwiańskim Parku Narodowym

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Narwiańskim Parku Narodowym?
Ceny noclegów w Narwiańskim Parku Narodowym zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Narwiańskim Parku Narodowym kształtują się na poziomie 35-40 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w gospodarstwach agroturystycznych.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Narwiańskim Parku Narodowym znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być gospodarstwa agroturystyczne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.