Ferie zimowe Zakopane

znaleziono 24 oferty dodatkoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Ferie Zakopane - „Świat wartości w górach jest prosty i przejrzysty dla każdego. Ale jest to absolut piękna i estetycznych doznań. Nie chcesz, nie jedziesz. Nie jedziesz, nie widzisz. Nie widzisz, nie przeżywasz. Wybór należy do ciebie.” /Piotr Pustelnik – polski himalaista i alpinista/

Ferie w zimowej stolicy Tatr, ferie w Zakopanem


Zakopane, polska stolica Tatr cieszy się popularnością podczas zimowych ferii. Na atrakcyjność tego regionu składa się wiele czynników: tradycja turystyczna, majestatyczne pejzaże, narciarskie szlaki, świetna infrastruktura noclegowa i gastronomiczna. Wiele pokoleń turystów zachwycało się i nadal zachwyca pięknymi tatrzańskimi widokami, różnorodnymi wyciągami narciarskimi, kuligami, wieczorami przy akompaniamencie góralskiej muzyki i smaczną kuchnią. Ferie w Zakopanem to klasyka rodzinnego wypoczynku. Spacery w mroźnej scenerii wśród drzew otulonych śnieżnymi czapami, wspólne lepienie bałwana i rodzinna bitwa na śnieżki to najchętniej wybierane aktywności. Jeśli można połączyć je z szusowaniem po stokach lub trasach przeznaczonych dla biegowego narciarstwa, to czego chcieć więcej?!

Ferie Zakopane dla aktywnych


Zimowa stolica Tatr to raj dla aktywnych urlopowiczów. Miłośnicy białego szaleństwa mogą tu oddać się bez reszty narciarstwu, snowboardowi lub skuterom śnieżnym. Coraz większą popularnością cieszy się także skituring, czyli wychodzenie na szczyt w specjalnych nartach zwanych fokami. Podczas zimowego pobytu w „mieście najbliżej Tatr” nudzić nie będą się również dzieci. To dla nich przygotowano wiele atrakcji. Jedną z nich jest budowany co roku pod Wielką Krokwią ogromny kompleks lodowy – Snowlandia, gdzie królują piękne, podświetlane lodowe i śnieżne figury. Wieczorne kuligi, sanna przy świetle pochodni to widowiskowe rozrywki, które zawsze dostarczają sporo adrenaliny oraz garść wzruszeń. Zima w górach ma wyjątkowe oblicze, a mroźna sceneria stanowi doskonały pretekst do spacerów. Ferie w górach to już tradycja! Serdecznie zapraszamy zimą w południowe rewiry Polski. Ferie Zakopane prezentują się bardzo interesująco.

Ferie Zakopane 2020 na stronach e-turysty


Stolica Podhala ma niezwykły urok, który sprawia, że każda rodzina wcześniej czy później zdecyduje się na spędzenie ferii w Zakopanem. Wizytę w górach zorganizować można na wiele sposobów. Rodziny chętnie rezerwują pobyt w apartamentach, hotelach, pensjonatach, pokojach gościnnych oraz kwaterach prywatnych. Właściwie możliwości są tu nieograniczone, a wszystko zależy od oczekiwań i portfela globtrotera. Gospodarze troszczą się o atrakcje i dodatkowe udogodnienia dla turystów. W miejscu pobytu skorzystać można z wypożyczalni sprzętu narciarskiego, na terenach ośrodków pojawiają się lodowiska. U podstaw udanego pobytu leży dobra organizacja wyjazdu. Tu z pomocą przychodzi popularny portal społecznościowy e-turysta, gdzie zgrupowano turystyczne rekomendacje. Noclegi odnaleźć można pod hasłem „Ferie Zakopane 2020”, oferty są precyzyjnie opisane i wzbogacone dokumentacją fotograficzną.