Boże Narodzenie Zakopane

znaleziono 23 oferty dodatkoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Boże Narodzenie Zakopane - Marzenie o świętach spędzonych w górach, w bajecznej aurze to pragnienie niejednej rodziny. Święta pełne śniegu, widoków jak z bajki, a w tle radosne dźwięki kolęd – to obraz niczym z sielskiej pocztówki. Jeśli cenicie sobie Państwo takie przyjemności, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Zakopanego w grudniu. Tu święta zyskują na intensywności.

Boże Narodzenie w Zakopanem


Święta w górach? Tak, ten scenariusz pozwoli wszystkim członkom rodziny cieszyć się niezwykłą atmosferą. Nie zabraknie czasu na wspólne spacery i długie rozmowy. Będzie czas na kolędowanie i sanki, a rodzinne biesiadowanie nie przysporzy prac paniom domu. Właściciele pensjonatów, hoteli dbają o atmosferę i przebieg świątecznego odpoczynku. Specjalnie dla przyjezdnych przygotowują niezwykle atrakcyjną ofertę, dzięki niej goście będą mogli spędzić tegoroczne święta Bożego Narodzenia w najpiękniejszym zakątku Polski – sercu Podhala, w Zakopanem. Gospodarze gwarantują aromatyczne wigilijne potrawy i piękne dekoracje. Pozostaje jedynie cieszyć się wyjątkową atmosferą i zatracić w klimacie bożonarodzeniowej tradycji. Pomysł na spędzenie świąt w Zakopanem cieszy się coraz większą popularnością. Chociaż do grudnia mamy jeszcze sporo czasu, to warto już teraz zatroszczyć się o bożonarodzeniowe plany. Na stronach społecznościowego portalu e-turysta, na gości czekają specjalne świąteczne oferty. Zachęcamy do odwiedzenia strony. Boże Narodzenie w Zakopanem ucieszy całą rodzinę, a wybór ofert jest ogromny. Hotele, pensjonaty, apartamenty, kwatery prywatne, pokoje gościnne – wszystkie te miejsca chętnie przyjmą gości w świątecznym okresie. Pozostaje jedynie podjąć decyzję. O tym, że wszyscy będą zadowoleni, chyba nie musimy przekonywać.

Boże Narodzenie 2019 Zakopane


Święta Boże Narodzenie w Zakopanem to nie tylko biesiada przy suto zastawionym stole. Organizatorzy uroczystości proponują łączenie świątecznej tradycji z aktywnym wypoczynkiem. Poza tradycyjną wigilią i uroczystymi świątecznymi posiłkami organizatorzy dostarczają gościom moc atrakcji. Wszyscy chętnie korzystają z góralskich kuligów z pochodniami oraz typowo podhalańskich imprez z przepysznym jedzeniem i tradycyjną herbatką z prądem. Wszystko to buduje niezapomniane wrażenia osnute urokliwym klimatem malowniczych polskich gór. Czy można sobie wyobrazić wspanialszą pasterkę, niż ta, która odbywa się o północy w jednym z zakopiańskich kościołów? Iskrzący mróz, barwne ludowe stroje, gromki śpiew – to wszystko buduje nastrój, który na zawsze wpisze się w rodzinną kronikę.

Święta Boże Narodzenie w Zakopanem


Święta w Zakopanem to idealna kompilacja aktywnego wypoczynku i celebracji ważnych chwil w gronie najbliższych. Góry mają w sobie wyjątkowy urok i magię. Barwne krajobrazy, krystaliczne powietrze i mnogość górskich szlaków od lat kuszą przyjezdnych. Boże Narodzenie 2019 Zakopane podobnie jak i w poprzednich latach będzie z pewnością udane. Serdecznie zachęcamy do rezerwowania pobytu za pośrednictwem portalu społecznościowego e-turysta.