Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Boże Narodzenie w górach

znaleziono 107 ofert dodatkowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy. Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.” Tekst tej piosenki zna każdy z nas. Z czym jeszcze kojarzą nam się grudniowe święta? Choć odpowiedzi mogą być różne, to na prowadzenie wysuwają się frazy: tradycja, rodzina, dom pełen gości i zapach choinki, wyjątkowe potrawy, prezenty… No tak prezenty, a może by tak w tym roku sprawić prezent sobie i całej rodzinie i cudne zimowe celebracje przenieść w magiczną przestrzeń gór. Święta Bożego Narodzenia w górach, to zawsze się udaje!

Święta w górach, same zalety


Góry potrafią zachwycić, inspirują, porządkują mnóstwo ludzkich spraw. O górach można mówić bez końca. Można się w nich zatracić, to potwierdzi każdy kto choć raz spędził tu urlop. Ciepło kominka, iskrzący ogień w palenisku, pachnąca choinka ustrojona wedle babcinych nauk, śnieg prószący za oknem i dzieci w napięciu oczekujące na mroźny spacer, podczas którego wszelkie niespożyte energie szybko przemieniają się w klasyczne dziecięce zabawy. Sanki, śnieżki, zjazdy i ślizgawki, a dla miłośników białego szaleństwa stoki, wyciągi i moc adrenaliny. Nasze polskie góry, nie można ich przecenić! Tatry, a może Beskidy; Bieszczady lub Sudety; Pieniny czy Gorce? Gdzie w tym roku spędzisz grudniowe święta? Zapraszamy zimą na południe Polski.

Święta Bożego Narodzenia w górach, nie tylko Zakopane


Zima w górach rządzi się swoimi prawami. Śnieżne czapy, które szczelnie otulają świat aż po horyzont, kuligi, spacery i mroźne powietrze to przyjemności, których nie doznamy w wielkomiejskiej dżungli. W górach korzystać można do woli ze spacerów, podczas których zachwyt budzą nie tylko cudne pejzaże, lecz także tradycja góralska i mnóstwo pozytywnej energii, która wiąże się z góralską pogodą ducha. W górach oddycha się pełną piersią. Gdzie w tym roku spędzimy święta? Sudety, Bieszczady, Pieniny, Gorce, Tatry, a może Beskidy? Wśród popularnych kurortów na pierwszy plan wysuwają się miasteczka Podhala i oczywiście, króluje tu Zakopane oraz pobliskie miejscowości. Ogromną popularnością cieszą się również okolice Karpacza, Szklarskiej Poręby, Ustrzyk Dolnych i Górnych, Wisły, Ustronia i Szczyrku. Marzenie o świętach spędzonych w górach, w bajecznej aurze to pragnienie niejednej rodziny. Przecież święta w górach pełne śniegu, widoków jak z bajki, a w tle radosne dźwięki kolęd – to obraz niczym z sielskiej pocztówki.

Boże Narodzenie w górach tanio z pomocą e-turysty


Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy możemy pobyć tylko z rodziną. Spokojny, zimowy, świąteczny wieczór, w blasku pięknie udekorowanej choinki i setek migających lampek, sprawia że czujemy się wyjątkowo. Nie zabraknie nam czasu na wspólne spacery i długie rozmowy. Będzie czas na kolędowanie i sanki, a rodzinne biesiadowanie nie przysporzy trosk paniom domu. Właściciele obiektów noclegowych dbają o atmosferę i przebieg świątecznego odpoczynku. Specjalnie dla przyjezdnych przygotowują niezwykle atrakcyjną ofertę, dzięki niej goście będą mogli spędzić święta Bożego Narodzenia w najpiękniejszych zakątkach Polski , w górach. Część gości skorzysta z restauracyjnego menu, niektórzy chętnie przyrządzą kolację samodzielnie. Dostęp do kuchni, domowy klimat pozwolą na organizację świąt Bożego Narodzenia tak jak lubimy. Chociaż do grudnia mamy jeszcze sporo czasu, to warto już teraz zatroszczyć się o bożonarodzeniowe plany. Na stronach portalu społecznościowego e-turysta, na gości czekają specjalne świąteczne oferty. Zachęcamy do odwiedzenia strony. Boże Narodzenie w górach ucieszy całą rodzinę, a wybór ofert jest ogromny. Szczególną popularnością cieszą się propozycje zgrupowane wokół hasła Boże Narodzenie w górach tanio. Polecamy prywatne kwatery, pokoje gościnne, pensjonaty i apartamenty rekomendowane przez e-turystę. Pozostaje jedynie podjąć decyzję. O tym, że wszyscy będą zadowoleni, chyba nie musimy przekonywać. Zatroszczmy się o święta Bożego Narodzenia już teraz. Serdecznie zapraszamy w góry, zachęcamy do rezerwacji z pomocą portalu e-turysta.