Boże Narodzenie Ustroń

znaleziono 9 ofert dodatkowychofert (2 w Ustroniu oraz 7 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Boże Narodzenie Ustroń – święta z nartami w tle


Ustroń, malowniczo położona miejscowość w Beskidzie Śląskim kusi przyjezdnych hasłem: „Góry Radości”. Piękne krajobrazy, świetna infrastruktura rekreacyjna i turystyczna sprawiły, że Ustroń stał się popularnym uzdrowiskiem, chętnie odwiedzanym również zimą. Śnieżny Ustroń to raj dla narciarzy i wszystkich innych miłośników białego szaleństwa, którzy mają tu do dyspozycji siedem wyciągów narciarskich, kolej liniową - krzesełkową oraz dobrze utrzymane trasy narciarskie o różnym stopniu trudności. Szczególną popularnością cieszą się stoki Czantorii Wielkiej, gdzie przygotowano trasy o długości 1900 m i 2500 m, natomiast w rejonie doliny Poniwca na narciarzy czeka stok sztucznie ośnieżony oraz oświetlony na całej długości. Grudniowy pobyt w Ustroniu to gwarancja dobrej pogody i doskonałych warunków narciarskich. Dodatkowym atutem jest również oprawa świąteczna i bożonarodzeniowy kostium, który przywdziewa w grudniu i styczniu całe miasteczko. Osoby decydujące się na spędzenie świąt Bożego Narodzenia w Ustroniu mają pewność, że czas ten upłynie w góralskiej, przyjaznej atmosferze i wypełniony będzie tradycjami mającymi korzenie w starym folklorze. Boże Narodzenie Ustroń – to połączenie rodzinnego świętowania z aktywnym wypoczynkiem na stoku.

Boże Narodzenie 2019 Ustroń – na stronach e-turysty


Osoby odwiedzające Ustroń korzystają z urozmaiconej bazy noclegowej miasta. Rodzinne święta Bożego Narodzenia zorganizować można w prywatnych kwater, apartamentach, których tu nie brakuje. Szczególną, świąteczną ofertę przygotowują na ten czas pensjonaty, hotele i sanatoria. Osoby poszukujące noclegu w Ustroniu odsyłamy na strony portalu społecznościowego e-turysta, gdzie zlokalizowano wyczerpującą bazę adresową. Oferty przedstawione są szczegółowo, opatrzone zdjęciami. Szukając świątecznych ofert skorzystać można z wielu kategorii wyszukiwania, co sprawia, że rezerwując nocleg mamy pewność, że wybrane miejsce będzie doskonale dopasowane do naszych możliwości i oczekiwań. Na stronach e-turysty pod hasłem Boże Narodzenie 2019 Ustroń na turystów czekają oferty cieszące się doskonałą lokalizacją, wiarygodnymi referencjami i ciekawymi scenariuszami świątecznego pobytu.

Święta Bożego Narodzenia 2019 Ustroń – pora na rezerwacje


Na stronach popularnego portalu e-turysta pojawiły się już świąteczne oferty. Zachęcamy do rezerwacji i odwiedzenia stron e-turysty dedykowanych hasłu: święta Bożego Narodzenia 2019 Ustroń. Serdecznie zapraszamy!