Wielkanoc w górach

znaleziono 50 ofert dodatkowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Pomysł na spędzenie rodzinnej Wielkanocy poza domem staje się coraz popularniejszy. Wiosenny zamęt związany z porządkami i przygotowaniem świątecznych rarytasów nie należy do najprzyjemniejszych. A może tak, w tym roku, zrobić inaczej? Istotą tradycji wielkanocnego obrządku, oprócz aspektu duchowego wynikającego z wiary, jest czas poświęcony najbliższym. Przecież święta to czas dla rodziny, spędźmy go wspólnie w górach. Tak. Święta Wielkanocne w górach to doskonały pomysł.

Wielkanoc w górach, czyli święta na ludowo


Góry niezależnie od pory roku oraz pogody potrafią zadziwić turystów czarem i magią, potęgą i subtelnością. Tu korzystać można do woli ze spacerów, podczas których zachwyt budzą nie tylko cudne pejzaże, lecz także tradycja góralska i mnóstwo pozytywnej energii, która wiąże się z góralską pogodą ducha. W górach oddycha się pełną piersią. Krystaliczne powietrze, możliwość uprawiania przeróżnej aktywności fizycznej to zalety, które przyciągają w góry rzesze globtroterów. Wielkanoc w górach pozwoli pogodzić tradycję z wypoczynkiem, a czas spędzony wspólnie z rodziną zregeneruje kondycję familii po długiej i mroźnej zimie. Gdzie w tym roku zaprowadzą nas rodzinne wędrówki… Sudety? Bieszczady? Pieniny? Gorce? Tatry, a może Beskidy? Wśród popularnych kurortów na pierwszy plan wysuwają się miasteczka Podhala i oczywiście, króluje tu Zakopane oraz pobliskie miejscowości. Ogromną popularnością cieszą się również okolice Karpacza, Szklarskiej Poręby, Ustrzyk Dolnych i Górnych, Wisły, Ustronia i Szczyrku. Na stronach portalu e-turysta odnaleźć można mnóstwo ofert noclegowych ulokowanych w tych rejonach. Gospodarze często troszczą się o atrakcje i dodatkowe udogodnienia dla odwiedzających. Właściciele obiektów dbają o to, by turyści się nie nudzili, a szefowie kuchni serwują wyśmienite smakołyki wielkanocne. Serdecznie zapraszamy w południowe rewiry Polski, zachęcamy do rezerwacji noclegów przez portal e-turysta.

Święta Wielkanocne w górach


Wiosenna przerwa świąteczna to kilka wolnych dni, które przy dobrej organizacji można przemienić w cały tydzień odpoczynku. Wyjazd z domu pozwoli zrezygnować z całego, zbędnego zamieszania i odmieni jakość wielkanocnego relaksu. Świąteczny pobyt nie oznacza rezygnacji z tradycji. Wśród hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych aż roi się od ofert przygotowanych specjalnie na tę okazję. Kuchnie serwują specjalne menu, a właściciele prześcigają się w dodatkowych propozycjach, które umilić mają pobyt gości. Wystarczy przyjechać. W każdym regionie Polski istnieją określone obrzędy i zwyczaje związane z obchodami świąt Wielkiej Nocy, warto poznać je przed przyjazdem. Może uda nam się wspólnie z gospodyniami pomalować pisanki i zgodnie z lokalną tradycją przystroimy wielkanocne koszyki. A może w wiosenną tradycję wprowadzimy odrobinę nowoczesności i Lany Poniedziałek zaplanujemy na basenie lub w termach?

Wielkanoc w górach 2020


W wyborze odpowiedniego miejsca na pewno pomoże portal społecznościowy e-turysta, który w precyzyjny i wyczerpujący sposób prezentuje oferty noclegowe. W zakładce Wielkanoc w górach 2020 pojawia się wiele różnorodnych ofert serwowanych przez hotele, pensjonaty i apartamenty. Dla rodzin, które nie lubią atmosfery hotelowego życia przygotowano propozycje pobytu w pokojach gościnnych i kwaterach prywatnych. Dostęp do kuchni, domowy klimat pozwolą na organizację świąt Wielkiej Nocy, bez konieczności rezygnacji z tradycji rodzinnych. Serdecznie zapraszamy w góry, tu Wielkanoc na pewno się uda!