Wielkanoc Szklarska Poręba

znaleziono 9 ofert dodatkowychofert (4 w Szklarskiej Porębie oraz 5 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Wielkanoc Szklarska Poręba, czyli bogactwo krajobrazu, cisza, krystaliczne powietrze, szum wodospadów i górskich potoków, świąteczna tradycja.
Góry Izerskie, Szrenica, Czarna Góra, Wysoki Kamień to szczyty otulające okolice Szklarskiej Poręby, a pogodowe walory miejscowości porównywalne są do parametrów typowych alpejskich miasteczek. Popularność tej malowniczej karkonoskiej miejscowości sięga niemal dwóch wieków. Szklarska Poręba jest atrakcyjna przez cały rok i z pewnością warto odwiedzić ją podczas pierwszych wiosennych dni. Pobyt w tym rejonie to relaks dla duszy i ciała, niewiele jest w Polsce obszarów tak sprzyjających rekreacji jak tereny Szklarskiej Poręby. Wielkanoc Szklarska Poręba zaprasza!

Wielkanoc w Szklarskiej Porębie - dla całej rodziny


Spacerując po Szklarskiej Porębie i okolicy nie można przegapić Wodospadów Kamieńczyka i Szklarki oraz Torfowisk Doliny Izery. Jeśli tylko pogoda pozwoli, to warto wyruszyć na sam szczyt Szrenicy. Sprawni rowerzyści lub amatorzy czterech kółek powinni zatrzymać się w punkcie widokowym zwanym Zakrętem Śmierci, który odnaleźć można przy Drodze Sudeckiej między Szklarską Porębą, a Świeradowem-Zdrojem. Wielkanoc w Szklarskiej Porębie upłynie na spacerach, wyprawach rowerowych i turystycznych podbojach okolicznych szlaków. Czego chcieć więcej?

Święta Wielkanocne w Szklarskiej Porębie z e-turystą


Popularny portal społecznościowy e-turysta ułatwia zorganizowanie udanego pobytu w Szklarskiej Porębie. Dzięki zasobom e-turysty odnaleźć można sprawdzony nocleg. Na turystów czekają hotele, pensjonaty, apartamenty, pokoje gościnne, schroniska i pokoje gościnne. Większość ośrodków przygotowuje specjale świąteczne oferty, a szefowie kuchni komponują wielkanocne menu zgodne z polską tradycją. Zachęcamy do rezerwacji za pośrednictwem portalu e-turysta. Tu oprócz propozycji noclegowych odnaleźć można przydatne informacje kulturalne oraz zapowiedzi atrakcji, które z pewnością uatrakcyjnią Święta Wielkanocne w Szklarskiej Porębie. Zapraszamy!