Wielkanoc Krynica-Zdrój

znaleziono 5 ofert dodatkowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Święta Wielkanocne w Krynicy Górskiej


Krynica-Zdrój zwana również Krynicą Górską to jeden z najpopularniejszych kurortów, o którym zwykło się mówić: „Perła Polskich Uzdrowisk”. Miasto położone jest w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-620 m. n.p.m. w malowniczych dolinach Kryniczanki i jej dopływów. Krynica-Zdrój otoczona przez wzgórza Góry Parkowej i pasmo Jaworzyny Krynickiej przyciąga turystów i miłośników sanatoryjnych pobytów już od wielu dekad. To miejsce cieszące się popularnością przez cały rok, dlatego Święta Wielkanocne w Krynicy Górskiej również będą udane.

Wielkanoc Krynica – na stronach e-turysty


Koncepcja organizacji świąt poza domem ma wśród polskich rodzin coraz więcej zwolenników. Świąteczny pobyt nie oznacza rezygnacji z tradycji. Wśród ofert hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych dominują te przygotowane specjalnie na wielkanocną okazję. Kuchnie serwują specjalne menu, a właściciele prześcigają się w dodatkowych propozycjach, które umilić mają pobyt gości. Wystarczy tylko zdecydować się na przyjazd do Krynicy. W wyborze odpowiedniego miejsca na pewno pomoże portal społecznościowy e-turysta, który w precyzyjny i wyczerpujący sposób prezentuje oferty noclegowe. W zakładce „Wielkanoc Krynica” pojawia się wiele różnorodnych propozycji, które zadowolą nawet najwybredniejszego klienta. Są rodziny, które lubią wspólne wyjazdy, ale nie przepadają za atmosferą hotelowego życia. Tym osobom polecamy wypoczynek w pokojach gościnnych, kwaterach prywatnych, apartamentach, których w Krynicy nie brakuje. Dostęp do kuchni, domowy klimat pozwolą na organizację Świąt Wielkiej Nocy, bez konieczności rezygnacji z tradycji rodzinnych.

Wielkanoc w Krynicy Zdrój – rodzinne święta


Pobyt w Krynicy sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Nie brakuje tu ścieżek spacerowych, łagodnych szlaków górskich oraz atrakcji przygotowanych z myślą o milusińskich jak i seniorach. Obowiązkowym punktem pobytu są wizyty w pijalni oraz wjazd na Górę Parkową. Wielkanoc w Krynicy Zdrój? Zapraszamy!