Majówka Krynica-Zdrój

znaleziono 5 ofert dodatkowychofert (4 w Krynicy-Zdroju oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Majówka Krynica Zdrój - „Perła Polskich Uzdrowisk”, czyli Krynica-Zdrój zwana również Krynicą Górską to jeden z najpopularniejszych kurortów w Polsce. Miasto odnajdziemy w Beskidzie Sądeckim w malowniczych dolinach Kryniczanki i jej dopływów. Krynica-Zdrój otoczona przez wzgórza Góry Parkowej i pasmo Jaworzyny Krynickiej przyciąga turystów już od wielu dekad.

Majówka Krynica-Zdrój – dobry koncept na otwarcie sezonu


Krynica-Zdrój to prężny ośrodek turystyczny. Leży na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego i stanowi doskonałą bazę wypadową w okoliczne góry. Podczas spacerów można rozkoszować się cudnymi widokami, chłonąć atmosferę kurortu i cieszyć się pobytem w miejscu, które zaskoczyć może ciekawymi historiami. Liczne zabytki miasta, koncerty, pijalnie wód, wystawy, ślady Nikifora, szlak cerkwi łemkowskich to argumenty, dla których warto zdecydować się na przyjazd do uzdrowiska. Tu dobrze jest rozpocząć sezon urlopowy. W końcu pierwsze dni maja to zapowiedź wakacyjnej przygody i błogiego odpoczynku. Majówka Krynica-Zdrój kusi niebanalną ofertą i ciekawymi scenariuszami. Zapraszamy.

Majówka Krynica – na stronach e-turysty


Warunkiem udanego pobytu jest dobrze zaplanowany wypoczynek. W wyborze odpowiedniego miejsca na majówkę pomoże portal społecznościowy e-turysta, który w precyzyjny i wyczerpujący sposób prezentuje oferty noclegowe. Majówka Krynica na stronach e-turysty to wiele różnorodnych propozycji, wśród których wybierać mogą nawet najwybredniejsi globtroterzy. Na gości czekają miejsca w pokojach gościnnych, schroniskach, pensjonatach, apartamentach, hotelach lub kwaterach prywatnych. Oferty wyróżniają precyzyjne opisy, dobra lokalizacja, zdjęcia i łatwość wyszukiwania. Bez trudu odnaleźć można dodatkowe atrakcje, zapowiedzi koncertów i innych wydarzeń organizowanych w Krynicy, w pobliżu miejsca zakwaterowania.

Majówka w Krynicy-Zdroju w centrum atrakcji


Podczas tegorocznej majówki w Krynicy wiele się dzieje. Od piątku poprzedzającego majówkę do niedzieli kończącej preludium wakacji na turystów czeka moc atrakcji. Wśród propozycji pojawiają się liczne koncerty, animacje dla dzieci, atrakcje związane z Mistrzostwami Ratowników Górskich, Majówkowym Jarmarkiem Regionalnym, Atrakcyjnym Piknikiem Turystycznym. W tych dniach dobrze poczują się także miłośnicy tańca. Miasto przygotowuje Dyskotekę pod gwiazdami, Zumba Party, obchody Międzynarodowego Dnia Tańca oraz Wiosenną Potańcówkę. Serdecznie zapraszamy. Majówka w Krynicy-Zdroju to obowiązkowy punkt na urlopowej mapie globtrotera.