Ferie zimowe Krynica-Zdrój

znaleziono 7 ofert dodatkowychofert (5 w Krynicy-Zdroju oraz 2 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Biała zima to marzenie nie tylko dzieci, które chcą ulepić bałwana, ale również dorosłych, tęskniących za dużą ilością śniegu jak za dawnych lat. Sposobem na oderwanie się od miejskiej szarzyzny jest wyjazd na ferie w Krynicy Zdrój. Malowniczo położona miejscowość wypoczynkowa z pewnością spodoba się również pasjonatom narciarstwa. W trakcie ferii Krynica Zdrój oferuje mnóstwo atrakcji.

Ferie zimowe w Krynicy Zdrój


Niewielkie, ale świetnie rozwinięte pod względem turystyki miasto, położone jest w Beskidzie Sądeckim u stóp Góry Parkowej, Krzyżowej i Jasiennika. Swoją nazwę zawdzięcza uzdrowisku, które od kilkuset lat dostarcza zdrowych wód mineralnych. W trakcie ferii zimowych w Krynicy Zdrój warto spróbować wypić choć kubek leczniczej szczawy pomagającej na wiele dolegliwości. Piękne otoczenie uzdrowiska zachęca do spacerów również w mroźne dni.

Białe ferie – Krynica Zdrój i jej trasy narciarskie


W obrębie gminy Krynica Zdrój znajduje się aż sześć tras narciarskich, których łączna przepustowość to 28 tysięcy fanów białego szaleństwa na godzinę. Najbliżej Deptaku, bo zaledwie 400 metrów dalej, działa trasa Henryk Ski. Słotwiny i Słotwiny Arena dysponują wyciągami krzesełkowymi, natomiast w pobliskim Tyliczu funkcjonują zjazdy Master Ski i Tylicz Ski. Ferie w Krynicy Zdrój to również możliwość szusowania na nartach po zmroku, ponieważ na Jaworzynie Krynickiej mieści się najdłuższa oświetlona trasa w Polsce.

Ferie w Krynicy Zdrój dla biegaczy narciarskich


Zarezerwowanie komfortowego noclegu w Krynicy Zdrój za pośrednictwem serwisu e-turysta.pl to świetny pomysł również dla wielbicieli nart w wydaniu biegowym. Aby znaleźć kwaterę, wystarczy wpisać do wyszukiwarki frazę „ferie Krynica Zdrój”. W okolicy na turystów czekają trzy różnorodne trasy: pętla na stadionie piłkarskim w centrum miasta, „U Leśników” na Jaworzynie Krynickiej oraz najdłuższa, rozpoczynająca się na szczycie Góry Parkowej, a kończąca w Tyliczu. Ferie zimowe w Krynicy Zdrój z pewnością dostarczą wiele frajdy aktywnej rodzinie.

Ferie Krynica-Zdrój, wypoczynek i regeneracja


Miasto pochwalić się może rozbudowaną bazą noclegową. Każdy turysta znajdzie tu nocleg dopasowany do oczekiwań i portfela. Od atrakcyjnych cenowo kwater prywatnych i pokoi gościnnych, po apartamenty, pokoje w pensjonatach i hotele. Krynica-Zdrój podczas ferii staje się rajem dla miłośników zimowych sportów. Dobrze poczują się tu doświadczeni narciarze i snowboardziści, jak i osoby początkujące oraz rodzice z dziećmi. W obrębie miasta istnieje kilkadziesiąt wyciągów orczykowych, a także krzesełkowy i gondola na Jaworzynę. Przy stokach skorzystać można z zajęć oferowanych przez szkółki narciarskie oraz punkty gastronomiczne, które kuszą regionalnym menu. Ferie Krynica to obowiązkowy punkt w rodzinnych planach urlopowych.

Ferie Krynica, dla każdego coś dobrego


Turyści odwiedzający uzdrowisko mają szeroki wybór atrakcji. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Wachlarz propozycji dedykowany jest osobom aktywnym oraz tym, którzy wolą niczym niezmącone leniuchowanie. Stoki narciarskie, kryte baseny, turystyczne szlaki, lodowiska, trasy dla narciarzy biegowych, ścieżki zdrowia w malowniczym parku na zboczach Góry Parkowej, kuligi, jaskinie solne oraz punkty Spa, to jedynie wybrane propozycje. Dodatkową atrakcją jest zimowa aura, która w Krynicy pokazuje swe najpiękniejsze oblicze. Ferie Krynica-Zdrój, to już tradycja!

Ferie Krynica Górska na stronach e-turysty


Na stronach popularnego portalu e-turysta, w zakładce Ferie Krynica Górska, na turystów czekają interesujące, sprawdzone oferty. Hotele, pensjonaty, apartamenty przygotowały na ten czas szczególną ofertę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Krynicy w okresie ferii i zachęcamy do odkrywania uroków okolicy przy pomocy portalu e-turysta.