Sylwester Krynica-Zdrój

znaleziono 12 ofert dodatkowychofert (10 w Krynicy-Zdroju oraz 2 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Obierz kierunek na sylwester Krynica Zdrój


Malowniczy kurort położony wśród przepięknych gór zyskuje zimą niepowtarzalny kostium. Dodatkowym atutem pobytu w uzdrowisku są, wyjątkowe na europejską skalę, wody mineralne. Tu odnajdziemy relaks dla duszy i ciała. Obok wizyt w pijalniach wód warto skorzystać z ożywczych spacerów oraz świetnie zorganizowanej infrastruktury narciarskiej. Na krynickich stokach dobrze poczują się doświadczeni narciarze oraz snowboardziści, tak osoby początkujące, jak i rodzice z dziećmi. W obrębie miasta istnieje kilkadziesiąt wyciągów orczykowych, krzesełkowy, a także gondola na Jaworzynę. Sylwestrowy pobyt w Krynicy połączyć można z białym szaleństwem, szusowaniem na biegówkach lub jazdą na łyżwach. Sylwester Krynica Zdrój na sportowo, to doskonały pomysł.

Sylwester w Krynicy Zdrój w doborowym towarzystwie


Jaki Nowy Rok, taki cały rok - tak niesie wieść gminna. Dlatego warto powitać Nowy Rok w odpowiedniej oprawie. W ostatnich dniach Starego Roku Krynica iskrzy świątecznymi i noworocznymi dekoracjami. Pensjonaty, apartamenty, hotele przygotowują oferty, gdzie królują sylwestrowe bale, a menu kuszą wyszukanymi propozycjami kulinarnymi. Panie szyją modne kreacje, a panowie dopasowują dodatki do galowych ubiorów, wszystko po to, by błyszczeć na parkiecie. To przecież jedyna noc w roku i warto ją dobrze zaplanować. Naprzeciw oczekiwaniom turystów wychodzi portal społecznościowy E-turysta, gdzie zgrupowano propozycje pobytu w uzdrowisku na przełomie roku. Sylwester w Krynicy Górskiej? Zapraszamy.

Sylwester Krynica Górska z przyjaciółmi


Sylwestrowe spotkania zorganizować można również samemu, korzystając z pobytu w kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych, krynickich apartamentach. Jeśli zdecydujemy się na taki scenariusz warto przed północą wybrać się na spacer w kierunku Domu Zdrojowego w Krynicy, gdzie od wielu już lat włodarze miasta organizują plenerową imprezę, podczas której bawią się mieszkańcy Krynicy oraz goście. Sylwester w Krynicy Zdrój ma niecodzienny charakter, warto odwiedzić uzdrowisko zimową porą. Miasto u stóp Jaworzyny, zaprasza.

Sylwester w Krynicy Górskiej, na stronach E-turysty


Na stronach popularnego portalu E-turysta, w zakładce Sylwester Krynica Górska, na turystów czekają interesujące, sprawdzone oferty. Hotele, pensjonaty, apartamenty przygotowały na ten czas szczególne propozycje. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Krynicy w świątecznym okresie i zachęcamy do odkrywania uroków okolicy z pomocą portalu E-turysta.