Wielkanoc Bukowina Tatrzańska

znaleziono 27 ofert dodatkowychofert (3 w Bukowinie Tatrzańskiej oraz 24 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Wielkanoc w Bukowinie Tatrzańskiej - Podhale to jeden z najpiękniejszych zakątków w Polsce. Malarskie pejzaże, krajobrazy niczym z folderów turystycznych i niepodrabialny klimat to tylko niektóre zalety tego regionu.

Wielkanoc Bukowina Tatrzańska


Zaledwie sześć kilometrów od Białki Tatrzańskiej i szesnaście od Zakopanego leży Bukowina Tatrzańska - niewielka, urocza i bardzo popularna miejscowość, którą warto odwiedzić o każdej porze roku. Bukowinę wyróżnia wielokulturowość, spotkamy się tu z kulturą podhalańską, romską i spiską. Oczywiście z takiego etnograficznego tygla powstać może wyłącznie wyborny koktajl obrzędów i potraw, który warto poznać w okresie Wielkiej Nocy. Wielkanoc w Bukowinie Tatrzańskiej to pomysł na niebanalne święta, spędzone z dala od miejskiego zgiełku.

Wielkanoc 2020 Bukowina Tatrzańska


Na stronach portalu społecznościowego e-turysta odnaleźć można interesujące propozycje pobytu w rejonie Bukowiny. Gospodarze oprócz noclegu proponują specjalne świąteczne, wiosenne oferty. Kuszą doskonałą góralską kuchnią, starannie przygotowanym wystrojem i innymi atrakcjami. Wielkanoc w Bukowinie Tatrzańskiej to możliwość spędzenia świąt w wiosennej atmosferze. Serdecznie zapraszamy do górskich hoteli, apartamentów i kwater prywatnych. E-turysta pomoże dopasować świąteczny scenariusz do oczekiwań i portfela turysty. Wielkanoc 2020 Bukowina Tatrzańska – tu święta już się rozpoczęły.

Wielkanoc w Bukowinie Tatrzańskiej


Bukowina oprócz licznych ścieżek spacerowych, szlaków turystycznych, tras rowerowych proponuje atrakcję, która cieszy się tu zawsze dużą popularnością – kąpiele w wodach termalnych. Wypoczynek jaki daje pobyt w termach jest nie do przecenienia. W wolnej chwili warto zwrócić uwagę na zabudowę miasteczka, gdzie pozostałości międzywojennej architektury w stylu zakopiańskim Stanisława Witkiewicza przeplatają się z późniejszymi budynkami, które z różnym skutkiem nawiązywały do tego stylu. Bukowina to miejsce stworzone do wypoczynku, a Wielkanoc Bukowina Tatrzańska – to pomysł wart zrealizowania.