Wielkanoc Wisła

znaleziono 4 oferty dodatkoweoferty (2 w Wiśle oraz 2 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Wielkanoc w Wiśle - W ostatnich latach wyjazdy świąteczne zyskują na popularności, coraz więcej rodzin decyduje się na spędzenie Wielkanocy poza domem. Warto wziąć z nich przykład.

Wielkanoc Wisła, czyli święta spędzone w Perle Beskidu Śląskiego


Wisła to malownicza miejscowość położona w beskidzkich dolinach. Od zachodu otoczona jest przez pasma Czantorii, Stożka oraz Przełęcz Kubalonkę, natomiast od wschodu Równicę, Trzy Kopce i Przełęcz Salmopolską. Zabudowa miasta ma rozproszony charakter, większość terenów to lasy, które zajmują ponad 70 % obszaru. Każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie. Wiele pensjonatów, kwater prywatnych, hoteli ulokowano na zboczach gór, z dala od centrum miasteczka. Święta Wielkiej Nocy spędzone w takiej scenerii zyskują na atrakcyjności. Krystaliczne powietrze, mnogość tras spacerowych, piękne krajobrazy to powody, dla których warto wybrać się na wiosenny spacer ścieżkami, które prowadzą przez miasteczko oraz okolicę. Wielkanoc w Wiśle – to doskonały pomysł na rodzinny wypoczynek.

Wielkanoc w Wiśle z pewnością będzie udana


Osoby poszukujące pomysłu na wiosenny wypoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku i towarzyskich zobowiązań często korzystają ze sprawdzonych „wyjazdowych” scenariuszy. Wielkanoc spędzona poza domem pozwoli cieszyć się tym co najważniejsze, czyli wzajemną obecnością oraz wspólnym świętowaniem. Na stronach portalu e-turysta odnaleźć można dobre i sprawdzone oferty, które pomogą zorganizować niezapomniane święta. Pod hasłem „Wielkanoc Wisła” kryją się propozycje gospodarzy, którzy zapraszają w gościnne progi i oferują pobyt w kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych i apartamentach. Często dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z pobytów z wyżywieniem.

Na stronach e-turysty: Wielkanoc Wisła 2020


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stron popularnego portalu społecznościowego e-turysta, gdzie znajdują się propozycje związane z nadchodzącymi świętami. Oferty zgrupowane wokół hasła Wielkanoc Wisła 2020 cieszą się niesłabnącą popularnością.