Majówka Wisła

znaleziono 6 ofert dodatkowychofert (2 w Wiśle oraz 4 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Majówka Wisła - Długi weekend majowy w „Perle Beskidów”? Oczywiście. Jak zapewniają włodarze miasta: pobyt w Wiśle to „Podróż do źródeł”. Preludium wakacji warto zaplanować w malowniczym miasteczku położonym u stóp Baraniej Góry. Majówka Wisła zaprasza!

Majówka w Wiśle – gwarancja dobrego wypoczynku


Wisła to miasto, które słynie z turystycznego charakteru. Osoby odwiedzające „miasto Małysza” liczyć mogą na wiele atrakcji. W maju dostępne są już wszystkie szlaki turystyczne. Na globtroterów czeka prawie dwieście kilometrów górskich szlaków, liczne trasy rowerowe. Wisła to miasto położone w głębi Beskidu Śląskiego. Najwyższe wzniesienie w okolicy to Barania Góra, stąd bierze początek Wisła, najdłuższa rzeka w Polsce. Majówka w Wiśle to pomysł na wiosenny wypoczynek, z którego zadowoleni będą wszyscy miłośnicy górskich pejzaży, turystyczni zapaleńcy i rodziny pragnące odnaleźć wytchnienie od miejskiej bieganiny.

Majówka Wisła – na spacerowym szlaku


Jedną z największych atrakcji miasta jest Rezydencja Prezydenta RP „Zamek”. Zabytki ulokowane są w przepięknej, leśnej scenerii, która kusi spacerowiczów krętymi dróżkami. Inne atrakcje miasteczka czekają na turystów wzdłuż głównej drogi. Spacerując po mieście warto zatrzymać się przy Zameczku Myśliwskim Habsburgów, deptaku, Muzeum Beskidzkim i Placu Hoffa ze słynną Aleją Gwiazd Sportu. Chociaż Wisła to niewielka miejscowość, atrakcji tu nie brakuje.

Majówka Wisła 2020 – na stronach e-turysty


Wisła to doskonałe miejsce na spacer lub dłuższą górską wycieczkę, podczas której można podziwiać wspaniałą panoramę Beskidu Śląskiego. Po intensywnym wysiłku ważny jest dobry wypoczynek. W mieście wytchnienia szukać można w apartamentach, kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych i oczywiście w hotelach i pensjonatach, których tu nie brakuje. Na stronach portalu społecznościowego e-turysta odnaleźć można mnóstwo sprawdzonych propozycji noclegowych. Zapraszamy do poznania zasobów e-turysty, zachęcamy do rezerwacji. Tu Majówka Wisła 2020 trwa już w najlepsze!