Ferie zimowe Wisła

znaleziono 8 ofert dodatkowychofert (3 w Wiśle oraz 5 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Wisła ferie zimowe - Rodzinne harce w mroźnej scenerii, spacery wśród drzew otulonych śnieżnymi czapami, wspólne zjazdy na sankach i obowiązkowe bitwy na śnieżki to przyjemności, z których nie wolno rezygnować. Jeśli dodatkowo zimowy wypoczynek połączyć można z szusowaniem na nartach, to czego chcieć więcej?! Ferie w Wiśle to doskonały pomysł dla każdej rodziny.

Ferie Wisła, czyli podróż do źródeł


Wisła, malownicza miejscowość położona w beskidzkich dolinach to popularny ośrodek sportowy i wypoczynkowy. Nazwę zawdzięcza „królowej polskich rzek”, która swe źródła ma na terenie administracyjnym miasta. Zabudowa uzdrowiska ma rozproszony charakter, większość terenów to lasy, które zajmują niemal cały obszar. Włodarze miasta zapewniają, że każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie. Na stronie promującej miasto odnaleźć można informacje przekonujące czytelników o tym, iż w słynnym mieście A. Małysza na gości czekają różnorodne atrakcje. Na pytanie jak spędzić tu czas? Autorzy odpowiadają artykułami: „ Aktywnie, pozytywnie”, „Rodzinnie, gościnnie”, „Na edukowaniu i harcowaniu” oraz „Na konferencji wśród inteligencji”. Ferie zimowe spędzone w malowniczej scenerii zyskują na atrakcyjności. Mroźne, krystaliczne powietrze, malownicze trasy spacerowe oraz piękne krajobrazy to powody, dla których warto wybrać się na zimowy spacer ścieżkami, które prowadzą przez miasteczko oraz okolicę. Ferie zimowe w Wiśle to doskonały pomysł na rodzinny wypoczynek.

Ferie w Wiśle, na stronach e-turysty


Osoby zainteresowane spędzeniem ferii w Wiśle zapraszamy na strony popularnego portalu społecznościowego e-turysta. Tu bez trudu odnaleźć można propozycje pobytu w „Perle Beskidów” i jej malowniczych okolicach. Gospodarze przygotowali mnóstwo miejsc noclegowych dla gości, które zarezerwować można za pośrednictwem e-turysty. A wybór jest ogromny: hotele, pensjonaty, apartamenty, schroniska, kwatery prywatne i pokoje gościnne. Wśród ofert wyróżniają się propozycje zawierające specjalne, zimowe oferty Ferie Wisła! Zapraszamy!