Schroniska Zakopane

znaleziono 8 ofert noclegowychofert (6 w Zakopanem oraz 2 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Schroniska w Zakopanem, województwo małopolskie, powiat tatrzański

Schroniska Zakopane - To właśnie tu bije serce Tatr. Tak o Zakopanem mówią zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Zakopiański styl architektury i niezwykły klimat tego miejsca sprawiają, że Zakopane jest jednym z najpopularniejszych kierunków wycieczek. Latem, możesz wybrać się na wycieczkę w góry lub spływ Dunajcem. Zimą, masz szansę szusować na tutejszych stokach albo udać się na kulig.


Schroniska Zakopane


Zakopane nazywane jest zimową stolicą Polski, ze względu na wiele stoków narciarskich i innych zimowych atrakcji. Miejscowość położona jest u stóp Tatr w Kotlinie Zakopiańskiej, jest też najwyżej położonym miastem w Polsce. Rok 1578, datuje się na początki osadnictwa w tym miejscu, a przywilej osadniczy nadał mu Stefan Batory. Zakopane na północy graniczy ze wzniesieniami Gubałówki, na południu z Tatrami i ich największym szczytem na tym terenie – Świnicą. Miasto otaczają tereny Tatrzańskiego Parku Narodowego, w większości teren gminy zakopiańskiej objęty jest ochroną. To miejsce z mnóstwem atrakcji zarówno latem, jak i zimą.

Schroniska w Zakopanem - atrakcje


Zakopane to wyjątkowo klimatyczne miejsce, w którym na każdym kroku możesz obcować z góralską kulturą. Wybierając się na Krupówki, masz okazję kupienia regionalnych produktów i podziwiania budynków w zakopiańskim stylu. Położenie w okolicy Tatr zapewnia rozrywkę dla wielbicieli górskich atrakcji. Turyści mają okazję wjechania kolejką na Kasprowy Wierch lub Gubałówkę. Niezwykłym przeżyciem może być także wędrówka do Doliny Pięciu Stawów. Położona na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego polodowcowa dolina ma długość 4 km i jest otoczona szczytami górskimi. Zimą Zakopane zaprasza wielbicieli narciarstwa zjazdowego, biegowego i skuterów śnieżnych. Jest tu także aquapark, w którym dobrą zabawę będą mieli zarówno dorośli, jak i dzieci.

Zakopane – schroniska


Szukasz taniego noclegu w Zakopanem? Warto zapoznać się z ofertą schronisk w tym mieście. Noclegi – mimo iż tanie – są dopasowane do indywidualnych potrzeb turystów i posiadają wiele komfortowych miejsc do wypoczynku. Zakopane to idealne miejsce dla każdej grupy wiekowej, które zachęca do siebie bogatą ofertą turystyczną i noclegową. Zarezerwuj nocleg w jednym z zakopiańskich schronisk i poczuj prawdziwy górski klimat tego miejsca.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Zakopane, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
Powiązane: Noclegi Wielka Krokiew Zakopane, Dworzec PKP Zakopane - noclegi w okolicy, Noclegi blisko stoków narciarskich w Zakopanem, Noclegi blisko szlaków turystycznych w Zakopanem, Noclegi Morskie Oko Zakopane, Pokoje gościnne Wielka Krokiew Zakopane, Kwatery prywatne Wielka Krokiew Zakopane, Pokoje gościnne blisko szlaków turystycznych w Zakopanem, Kwatery prywatne blisko szlaków turystycznych w Zakopanem, Pokoje gościnne blisko stoków narciarskich w Zakopanem, Kwatery prywatne blisko stoków narciarskich w Zakopanem, Dworzec PKP Zakopane - pokoje gościnne w okolicy, Dworzec PKP Zakopane - kwatery prywatne w okolicy, Kwatery prywatne Morskie Oko Zakopane, Pokoje gościnne Morskie Oko Zakopane, Apartamenty Wielka Krokiew Zakopane, Apartamenty blisko szlaków turystycznych w Zakopanem, Apartamenty blisko stoków narciarskich w Zakopanem, Dworzec PKP Zakopane - apartamenty w okolicy, Apartamenty Morskie Oko Zakopane, Mieszkania do wynajęcia Wielka Krokiew Zakopane, Wille Wielka Krokiew Zakopane, Mieszkania do wynajęcia blisko szlaków turystycznych w Zakopanem, Wille blisko szlaków turystycznych w Zakopanem, Mieszkania do wynajęcia blisko stoków narciarskich w Zakopanem, Wille blisko stoków narciarskich w Zakopanem, Dworzec PKP Zakopane - mieszkania do wynajęcia w okolicy, Dworzec PKP Zakopane - wille w okolicy, Wille Morskie Oko Zakopane, Mieszkania do wynajęcia Morskie Oko Zakopane, Pensjonaty Wielka Krokiew Zakopane, Pensjonaty blisko szlaków turystycznych w Zakopanem, Pensjonaty blisko stoków narciarskich w Zakopanem, Dworzec PKP Zakopane - pensjonaty w okolicy, Pensjonaty Morskie Oko Zakopane, Domki letniskowe blisko szlaków turystycznych w Zakopanem, Domki letniskowe blisko stoków narciarskich w Zakopanem, Domki letniskowe Wielka Krokiew Zakopane, Dworzec PKP Zakopane - domki letniskowe w okolicy, Domki letniskowe Morskie Oko Zakopane
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Zakopanem

Jak dodać obiekt noclegowy w Zakopanem do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w schroniskach w Zakopanem zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Zakopanem kształtują się na poziomie 30-35 zł za osobę.
W Zakopanem można znaleźć wiele ofert schronisk, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Zakopanem 2 schroniska znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie schronisk w Zakopanem spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej ilości osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Ilość osób możesz też określić samodzielnie.