Apartamenty nad jeziorem

znaleziono 253 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Apartamenty nad jeziorem

Apartamenty nad jeziorem – wypoczynek w sercu mazurskiej głuszy


„Dobrze jest nad jeziorem/nawet porą deszczową./Leśniczy wieczorem/lampę zapala naftową,/po chwili we wszystkich pokojach/naftowe lampy płoną/a cienie od rogów jelenich/rozrastają się w nieskończoność./Psy szczekają./Trąbki północy bliskie./A chmury pędzą po niebie/jak wielkie psy myśliwskie.” Gdzie znaleźć pejzaże, tak trafnie naszkicowane przez Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w „Kronikach olsztyńskich”? Drodzy Państwo – kierunek Mazury! Wypoczynek w sercu mazurskiej głuszy zorganizować można według różnych scenariuszy. Wśród turystów, od kilku sezonów, największą popularnością cieszą się pobyty w apartamentach ulokowanych w malowniczych pejzażach mazurskiej przestrzeni. Apartamenty nad jeziorem to gwarancja udanego, komfortowego wypoczynku. Serdecznie zapraszamy do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Apartamenty nad jeziorem Mazury – pobyt w Krainie Tysiąca Jezior


O Mazurach mówi się potocznie Kraina Wielkich Jezior Mazurskich lub Kraina Tysiąca Jezior. O ile pierwsza nazwa nie budzi zastrzeżeń, to druga lekko nagina rzeczywistość. Na Mazurach doliczyć się można ponad dwa i pół tysiąca jezior, czyli prawie trzy razy więcej niż mówi porzekadło. Tu znajduje się największe jezioro w Polsce (Śniardwy) i jezioro o największej objętości (Mamry), a także najdłuższe jezioro w Polsce, czyli Jeziorak. Duże zbiorniki mazurskie to także Niegocin, Jagodne, Orzysz oraz Tałty. Dziewicza, dzika przyroda, gościnni mieszkańcy, kulinarne specjały to tylko niektóre atuty tego obszaru. Najlepszą rekomendacją dla mazurskich pejzaży jest wysoka lokata w ogólnoświatowym konkursie 7 Nowych Cudów Natury, gdzie znalazły się w zaszczytnym gronie czternastu laureatów. Apartamenty nad jeziorem Mazury – to doskonały pomysł na rodzinny wypoczynek. Dobrze poczują się tu miłośnicy żeglarstwa, wędkarstwa, długich spacerów, rowerów i miłośnicy konnych eskapad. To miejsce stworzone do wypoczynku. Odnajdziemy tu ustronne zakątki oraz miejsca, gdzie zachwyci nas imprezowa atmosfera, oczywiście w niebanalnym, mazurskim stylu.

Luksusowe apartamenty nad jeziorem na stronach e-turysty


Serdecznie zapraszamy na strony społecznościowego portalu e-turysta, gdzie na wymagających globtroterów czeka mnóstwo sprawdzonych, ciekawych propozycji. Największą popularnością wśród turystów cieszą się luksusowe apartamenty nad jeziorem. Gorąco polecamy! Szczegółowe informacje, zdjęcia, opisy na stronach e-turysty z pewnością pomogą w podjęciu decyzji.
Najbardziej atrakcyjne turystycznie regiony Polski w serwisie e-turysta.pl to nie tylko szeroka baza noclegowa, ale również propozycje na spędzenie wolnego czasu. Sprawdź ofertę rozrywkową i możliwości uprawiania aktywnego wypoczynku w polskich kurortach: