Apartamenty nad jeziorem

znaleziono 311 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Apartamenty nad jeziorem

Apartamenty nad jeziorem – wypoczynek w sercu mazurskiej głuszy


„Dobrze jest nad jeziorem/nawet porą deszczową./Leśniczy wieczorem/lampę zapala naftową,/po chwili we wszystkich pokojach/naftowe lampy płoną/a cienie od rogów jelenich/rozrastają się w nieskończoność./Psy szczekają./Trąbki północy bliskie./A chmury pędzą po niebie/jak wielkie psy myśliwskie.” Gdzie znaleźć pejzaże, tak trafnie naszkicowane przez Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w „Kronikach olsztyńskich”? Drodzy Państwo – kierunek Mazury! Wypoczynek w sercu mazurskiej głuszy zorganizować można według różnych scenariuszy. Wśród turystów, od kilku sezonów, największą popularnością cieszą się pobyty w apartamentach ulokowanych w malowniczych pejzażach mazurskiej przestrzeni. Apartamenty nad jeziorem to gwarancja udanego, komfortowego wypoczynku. Serdecznie zapraszamy do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Apartamenty nad jeziorem Mazury – pobyt w Krainie Tysiąca Jezior


O Mazurach mówi się potocznie Kraina Wielkich Jezior Mazurskich lub Kraina Tysiąca Jezior. O ile pierwsza nazwa nie budzi zastrzeżeń, to druga lekko nagina rzeczywistość. Na Mazurach doliczyć się można ponad dwa i pół tysiąca jezior, czyli prawie trzy razy więcej niż mówi porzekadło. Tu znajduje się największe jezioro w Polsce (Śniardwy) i jezioro o największej objętości (Mamry), a także najdłuższe jezioro w Polsce, czyli Jeziorak. Duże zbiorniki mazurskie to także Niegocin, Jagodne, Orzysz oraz Tałty. Dziewicza, dzika przyroda, gościnni mieszkańcy, kulinarne specjały to tylko niektóre atuty tego obszaru. Najlepszą rekomendacją dla mazurskich pejzaży jest wysoka lokata w ogólnoświatowym konkursie 7 Nowych Cudów Natury, gdzie znalazły się w zaszczytnym gronie czternastu laureatów. Apartamenty nad jeziorem Mazury – to doskonały pomysł na rodzinny wypoczynek. Dobrze poczują się tu miłośnicy żeglarstwa, wędkarstwa, długich spacerów, rowerów i miłośnicy konnych eskapad. To miejsce stworzone do wypoczynku. Odnajdziemy tu ustronne zakątki oraz miejsca, gdzie zachwyci nas imprezowa atmosfera, oczywiście w niebanalnym, mazurskim stylu.

Luksusowe apartamenty nad jeziorem na stronach e-turysty


Serdecznie zapraszamy na strony społecznościowego portalu e-turysta, gdzie na wymagających globtroterów czeka mnóstwo sprawdzonych, ciekawych propozycji. Największą popularnością wśród turystów cieszą się luksusowe apartamenty nad jeziorem. Gorąco polecamy! Szczegółowe informacje, zdjęcia, opisy na stronach e-turysty z pewnością pomogą w podjęciu decyzji.
Zobacz oferty dodatkowe:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej nad jeziorem

Jakich cen noclegów w apartamentach można się spodziewać nad jeziorem?
Ceny noclegów w apartamentach nad jeziorem zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę nad jeziorem kształtują się na poziomie 75-80 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które apartamenty pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 119 apartamentów nad jeziorem, które akceptują zwierzęta.
Nad jeziorem znajdują się apartamenty oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę apartamentów nad jeziorem, zapewniających wyżywienie na miejscu.
Nad jeziorem można znaleźć wiele ofert apartamentów, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
Rezerwując noclegi warto upewnić się u właściciela obiektu, że znajdą się w nim ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami. Tutaj znajdziesz apartamenty nad jeziorem, które deklarują przystosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
W naszym serwisie wyszukanie apartamentów nad jeziorem spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.