Apartamenty w górach

znaleziono 773 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Apartamenty w górach

Apartamenty w górach - Urlop w górach? Oczywiście. Pierwsze skojarzenie? Tatry i Podhale. Te tereny od wielu lat niezmiennie zachwycają. Dobrze poczują się tu miłośnicy ciszy, zwolennicy niespiesznej kontemplacji oraz obóz przeciwny, czyli bywalcy zatłoczonych kurortów, gdzie stale serwuje się atrakcje tak dla dzieci, jak i dla dorosłych. Tatry i Podhale to obowiązkowy punkt turystyczny każdego Polaka. W końcu „Góry to życie, życie to góry”. (Colette Richard).

Luksusowe apartamenty w górach – marzenie każdego urlopowicza


Apartamenty w górach to miejsca, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób rezerwujących pobyt w Zakopanem lub okolicach. Turystom odpowiada standard noclegu, komfortowe warunki i zwykle, doskonała lokalizacja. Właściciele troszczą się także o dodatkowe atrakcje. Proponują turystom pomoc w organizacji wolnego czasu, polecają szlaki turystyczne, udostępniają sprzęt sportowy, umożliwiają korzystanie ze stref Spa, które często znajdują się na miejscu. Jedyny kłopot organizacyjny związany z pobytem w apartamentach to dostępność terminów. Ze względu na swą popularność rezerwacji należy dokonywać z odpowiednim wyprzedzeniem. Proces stanie się łatwiejszy, jeśli skorzystamy z zasobów portalu e-turysta. Tu bez trudu odnaleźć można odpowiedni nocleg. Oprócz apartamentów zlokalizowanych w Tatrach warto zwrócić uwagę na propozycje noclegowe w innych górskich terenach. Beskidy i Bieszczady również pochwalić się mogą doskonałą infrastrukturą noclegową, gdzie pobyt w apartamentach cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wczasowiczów. Góry warto odwiedzać w każdej porze roku, szczególnie pięknie wyglądają jesienią…

Apartamenty w górach – zwieńczenie turystycznych eskapad


Tatrzańskie zakątki odwiedzane są przez turystów niezależnie od pory roku. Klimat w tym rejonie zbliżony jest nieco do klimatu alpejskiego, co dla wielu pokoleń stanowiło walor uzdrowiskowy. Pierwsze wzmianki o wyprawach w Tatry odnaleźć można w kronikach z drugiej połowy XVI wieku. Z tego okresu pochodzą również pierwsze mapy i przewodniki. Tereny Podhala przypadły do gustu artystom, inteligencji, a szczególny rozkwit Zakopanego datuje się na koniec dziewiętnastego stulecia. Z niewielkim podhalańskim miasteczkiem związały się takie „sławy pióra i batuty” jak: Henryk Sienkiewicz, Władysław Orkan, Stefan Żeromski, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Jan Kasprowicz, Mieczysław Karłowicz, Karol Szymanowski oraz Stanisław Witkiewicz i Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy). Stanisław Witkiewicz (ojciec) jest autorem charakterystycznego stylu w budownictwie, zwanego zakopiańskim, który nie stracił nic na swej atrakcyjności i do dziś stanowi symbol i wizytówkę miasta. Liczne pobyty letników oraz osiedlanie się w Zakopanem inteligencji sprawiły, że w mieście nastąpił dynamiczny rozwój turystyki i taternictwa, proces ten trwa do dnia dzisiejszego. Zakopane serwuje różnorodne, interesujące możliwości noclegowe. Od pobytów w pokojach gościnnych, kwaterach prywatnych aż po noclegi w luksusowych hotelach. Turyści, którzy pragną połączyć komfort wypoczynku z przyzwoitą ceną zwykle decydują się na spędzenie urlopu w zakopiańskich apartamentach, których na Podhalu nie brakuje. Tanie apartamenty w górach cieszą się coraz większą popularnością wśród letników. Na stronach portalu społecznościowego e-turysta pod hasłem: „luksusowe apartamenty w górach” odnaleźć można mnóstwo sprawdzonych propozycji. Spora ich część dotyczy terenu Podhala, który od lat Polacy wskazują jako ulubiony kierunek górskich wypraw.
Zobacz oferty dodatkowe:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w górach

Jak dodać obiekt noclegowy położony w górach do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w apartamentach w górach zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w górach kształtują się na poziomie 65-70 zł za osobę.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które apartamenty pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 249 apartamentów w górach, które akceptują zwierzęta.
W górach znajdują się apartamenty oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę apartamentów w górach, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W górach można znaleźć wiele ofert apartamentów, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie apartamentów w górach spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
Rezerwując noclegi warto upewnić się u właściciela obiektu, że znajdą się w nim ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami. Tutaj znajdziesz apartamenty w górach, które deklarują przystosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami