Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Bon turystyczny Pomorze Zachodnie

Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
znaleziono 271 ofert noclegowychofert
Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bon turystyczny Pomorze Zachodnie - hotele, apartamenty, noclegi

Dla wielu osób wymarzonym sposobem na spędzenie wakacji jest wyjazd nad morze. M.in. za sprawą bonu turystycznego zachodniopomorskie i pozostałe atrakcyjne województwa każdego roku wypełnia gwar roześmianych urlopowiczów. Co szczególnie warto pokazać dzieciom?

Bon turystyczny – zachodniopomorskie bez tajemnic


Wykorzystując bon turystyczny zachodniopomorskie staje się automatycznie dużo bardziej przystępne dla polskich rodzin. Za zaoszczędzone pieniądze można zobaczyć mnóstwo niedostępnych dotąd atrakcji, zjeść regionalne przysmaki lub pobawić się w centrach rozrywki. Oczywiście na Pomorze Zachodnie większość osób przyjeżdża po to, aby pływać w Bałtyku i beztrosko wylegiwać na rozgrzanej plaży. Region gwarantuje dostęp do wielu strzeżonych, czystych kąpielisk, w których pluskać się mogą również dzieci. Województwo zachodniopomorskie to jednak nie tylko morze, ale też liczne rzeki, w tym najdłuższa – Odra. Towarzyszą im malownicze jeziora. Warto wybrać się chociażby nad Drawsko z dwunastoma wysepkami lub przybrzeżne Jamno w powiecie koszalińskim. Na obszarze znajdują się również dwa wspaniałe parki narodowe, Woliński i Drawieński, oraz aż siedem parków krajobrazowych. Gęste lasy, torfowiska, klify i inne dzieła natury sprawiają, że piesze wycieczki są niezwykle ciekawe.

Województwo zachodniopomorskie – bon turystyczny i zwiedzanie


Stolicą Pomorza Zachodniego jest Szczecin, który przyciąga choćby pokaźnym Zamkiem Książąt Pomorskich i obiektami wzdłuż Wałów Chrobrego. Nocą szczególnie pięknie prezentuje się podświetlane molo w Kołobrzegu, liczące aż 220 metrów długości. W zachodniopomorskim bon turystyczny jest też okazją do zobaczenia latarni wskazujących statkom drogę do portu. Oryginalna Latarnia Morska Niechorze wznosi się na klifowym brzegu w gminie Rewal, natomiast Latarnia Morska Kołobrzeg góruje nad miastem i umożliwia podziwianie okolicy z lotu ptaka. W takim województwie jak zachodniopomorskie bon turystyczny przydaje się zatem zarówno wielbicielom natury, jak i architektury.