Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Bon turystyczny Bieszczady

Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
znaleziono 157 ofert noclegowychofert
Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bon turystyczny Bieszczady - hotele, apartamenty, noclegi

Nie da się ukryć, że z nowym świadczeniem, jakim jest bon turystyczny Bieszczady stają się jeszcze bardziej atrakcyjnym kierunkiem rodzinnych wakacji. Dlaczego właśnie tu warto spędzić czas z dziećmi?

Urlop z bonem turystycznym: Bieszczady na każdą kieszeń


Dodatkowy zastrzyk środków finansowych w ramach rządowego program to duża pomoc dla wielu polskich rodzin. Z bonem turystycznym Bieszczady oraz wiele innych pięknych miejsc w kraju nie obciążają już nadmiernie domowego budżetu. Sugerowany region słynie z piękna gór pokrytych gęstym lasem, niezwykłych połonin, malowniczego jeziora i dzikich zwierząt. To jeden z niewielu zakątków Polski, gdzie podczas wędrówki naprawdę można się natknąć na wilka, żbika lub niedźwiedzia. W Bieszczadach bon turystyczny realizowany jest jednak nie tylko przez miłośników pieszych wycieczek.

Niezwykłe Bieszczady – bon turystyczny w Polańczyku


Jedną z najważniejszych miejscowości wypoczynkowych na Podkarpaciu jest Polańczyk. Dla Bieszczad bon turystyczny to kolejny magnes przyciągający rzesze podróżników. Malownicze Jezioro Solińskie wraz z doskonałą infrastrukturą i urodą okolicznych lasów sprawiają, że latem w uzdrowisku słychać radosny gwar. Wśród noclegów Bieszczad bon turystyczny zrealizowany w Polańczyku umożliwia pływanie wypożyczoną łódką, opalanie się na piaszczystej plaży i uczestniczenie w imprezach, które odbywają się w Amfiteatrze przy ulicy Zdrojowej.

Najlepsze noclegi Bieszczad: bon turystyczny w praktyce


Jak w gąszczu ofert odnaleźć obiekty, w których opłatę za nocleg lub atrakcje turystyczne można zrealizować za pomocą świadczenia? Wbrew pozorom jest to niezwykle proste. Po wpisaniu hasła „noclegi Bieszczady bon turystyczny” i wejściu na portal e-turysta.pl, należy zawęzić wyświetlone wyniki za pomocą filtrowania. Dzięki temu na liście pozostaną tylko te pensjonaty, domki, pokoje i inne kwatery, które honorują tego typu zapłatę. Przyjazne rodzinom obiekty są dodatkowo wyróżniane kolorową grafiką.

Bon turystyczny w Bieszczadach – co jeszcze warto zobaczyć?


Pięknych zakątków z bonem turystycznym w Bieszczadach można zwiedzić mnóstwo. Monumentalna zapora w Solinie to jedna z najważniejszych atrakcji regionu. Ze starszymi dziećmi warto wybrać się do schroniska na Połoninie Wetlińskiej o uroczej nazwie Chatka Puchatka. Zachwycające widoki wynagradzają trud włożony we wspinaczkę na szczyt. Bon turystyczny w Bieszczadach to również możliwość spaceru do cerkwi w nieistniejącej już wsi Łopienka lub zobaczenie dzieł Beksińskiego w sanockim muzeum.