Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Bon turystyczny - agroturystyka w Polsce

Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
znaleziono 155 ofert noclegowychofert
Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Agroturystyka - bon turystyczny na wakacje w Polsce

Wiele osób, a zwłaszcza tych, które na co dzień mieszkają w wielkich miastach, marzy o sielskim, bezstresowym urlopie w otoczeniu przyrody. Odpowiedzią na ich pragnienia jest bon turystyczny w agroturystyce. Za sprawą rządowej pomocy wiele polskich rodzin, nawet niezamożnych i wielodzietnych, ma szansę choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości blokowisk.

Bon turystyczny w agroturystyce


Z bonem turystycznym w agroturystyce noclegi stają się o wiele tańsze. Zakwaterowanie, które zwykle stanowi trzon kosztów podróży, nie rujnuje już domowego budżetu ani nie wymaga zaciągania pożyczek. W agroturystyce bon turystyczny sprawdza się niezawodnie również dlatego, że pobyt w miejscu pełnym autentycznego, domowego ciepła, w towarzystwie zwierząt i otoczeniu przyrody, jest wspaniałą atrakcją dla dzieci. Takie wakacje stanowią też nieocenioną lekcję szacunku do przyrody i ciężkiej pracy w gospodarstwie rolnym. Warto choć raz całą rodziną wybrać się do jednego z wielu malowniczych miejsc, gdzie nie budzi irytujący odgłos budzika, ale dziarski kogut.

Wygodna agroturystyka: bon turystyczny dla każdego


Nowoczesne gospodarstwa wiejskie wcale nie odbiegają standardami od rozwiązań, które można znaleźć w mieście. Współcześni rolnicy w pełni korzystają z wygodnych i estetycznych aranżacji, dlatego nie należy się obawiać ciasnych łóżek lub mało funkcjonalnych łazienek. Takie obiekty jak agroturystyka bon turystyczny traktują jako ważny element biznesu, dlatego nie pozwalają sobie na rażące niedociągnięcia. Dzięki temu pobyt w sielankowej scenerii przebiega w pełni komfortowo nawet dla małżeństw, które podróżują z małymi dziećmi lub niemowlętami. Wybrane kwatery akceptują też obecność zwierząt domowych, więć nie trzeba się stresować reakcją pupila na pozostawienie z innym opiekunem.

Bon turystyczny – agroturystyka bez barier


Wśród licznych ofert noclegów, zamieszczonych na portalu e-turysta.pl, można znaleźć też takie, które umożliwiają wypoczynek gościom z niepełnosprawnościami. Dzieci lub rodzice korzystający z wózków inwalidzkich mają zapewnione odpowiednio szerokie przejścia, przestronne łazienki z uchwytami i innymi potrzebnymi rozwiązaniami. Z bonem turystycznym agroturystyka jest w zasięgu ręki nawet dla osób polegający na niewysokiej rencie. Szybkie dotarcie do odpowiednio dostosowanych obiektów ułatwia filtrowanie wyników. Tam, gdzie jest honorowany bon turystyczny agroturystyka została oznaczona kolorowym piktogramem, który wyróżnia obiekt na tle innych propozycji.