Noclegi Chłapowo

znaleziono 90 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Chłapowie, województwo pomorskie, powiat pucki

Szukasz noclegu nad morzem? Nie chcesz cały czas siedzieć w jednej miejscowości? Dobrym rozwiązaniem będzie urlop w Chłapowie. Dużym atutem tego miejsca jest lokalizacja pomiędzy kurortami turystycznymi takimi, jak Władysławowo i Jastrzębia Góra, oraz bliskie sąsiedztwo Rozewia z latarnią morską. To pozwala organizować sobie ciekawe wakacyjne plany, nie ograniczając się tylko do jednej miejscowości. Szeroka oferta noclegowa w Chłapowie z pewnością ułatwi Ci podjęcie decyzji.


Chłapowo

Chłapowo to wieś w województwie pomorskim, w gminie Władysławowo, na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Chłapowo dawniej było częścią miasta Władysławowo. Miejscowość posiada przystań morską dla rybaków i dwa morskie kąpieliska. Bliskość Morza Bałtyckiego oraz piękne krajobrazy Wąwozu Chłapowskiego sprawiły, iż w okresie międzywojennym Chłapowo stało się dość znanym ośrodkiem letniskowym. Letnicy wynajmowali pokoje u zamieszkujących wieś bogatych chłopów. Do tej pory w Chłapowie podziwiać można wiejskie domki kryte strzechą i murowane kapliczki, nawet z XVIII w.

Atrakcje Chłapowa

Wartym zobaczenia w Chłapowie jest Wąwóz Chłapowski zwany przez Kaszubów "Rudnikiem". Powstał on w wyniku erozyjnej działalności wód spływających z Wysoczyzny do Bałtyku. Brzeg wysokiego i stromego klifu nieustannie podmywany jest przez fale morskie. Amatorzy kąpieli wodnych powinni być zadowoleni, kąpiąc się w Chłapowie. Zadbane kąpieliska sprzyjają wypoczynkowi w Chłapowie. Jako że Chłapowo należy do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, teren ten jest poza ingerencją człowieka, co pozwala na podziwianie fauny i flory miejscowości. Tereny Chłapowa zachęcają również do zapoznania się z kulturą kaszubską, a szczególnie z charakterystyczną gwarą.

Chłapowo - noclegi

Chłapowo nieustannie poszerza swoją bazę noclegową – powstają tu nowe domy, pensjonaty i hotele. Nie brakuje pól namiotowych i kempingów, co daje turystom bogatą ofertę noclegową. Chłapowo to miejscowość, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dogodne położenie pozwala na zwiedzanie okolicznych miejscowości. Wygodne pokoje gościnne i mili gospodarze z pewnością skłonią turystów do wybrania noclegu w Chłapowie.
Noclegi Chłapowo, szukasz noclegów w Chłapowie w społecznościowym serwisie turystycznym e-turysta.pl.
Nasza baza noclegowa w Chłapowie obejmuje oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Pokoje w Chłapowie, kwatery prywatne, tanie noclegi Chłapowo i inne ekonomiczne propozycje na spędzenie weekendu. Dla osób pragnących zwiedzić Chłapowo w bardziej luksusowych warunkach proponujemy noclegi w Chłapowie w luksusowych apartamentach i najlepszych hotelach. Chłapowo noclegi i tanie pokoje w Chłapowie. Pokoje w Chłapowie, kwatery prywatne, Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Chłapowie. Nie przegap promocyjnych ofert, pamiętaj, jeżeli noclegi w Chłapowie, to tylko z nami! Chłapowo pokoje, nocleg Chłapowo na każdą kieszeń. Dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej znajdziesz nocleg w Chłapowie, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Chłapowo, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: