Bon turystyczny Pieniny

znaleziono 13 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bon turystyczny Pieniny - hotele, apartamenty, noclegi

Uważane za jedne z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych pasm górskich w Polsce, Pieniny są po Tatrach drugim najbardziej uczęszczanym regionem w Tatrach. Jak to stwierdził już w 1864 roku Władysław Anczyc, polski poeta i dramatopisarz: „Kto nie był w Tatrach i Pieninach, ten nie był nigdzie i nic nie widział”. Dunajec, który powstaje z połączenia Czarnego i Białego Dunajca w unikalny sposób dzieli Pieniny na trzy górskie regiony, Pieniny Spiskie, Pieniny Środkowe oraz Pieniny Małe. Najlepszym sposobem na zwiedzenie kanionów jakie przez tysiące lat wydrążyła rzeka jest oczywiście spływ regionalnymi tratwami podczas którego można podziwiać jeden z najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie. Z całą pewnością warte zwiedzenia są również ruiny zamku w Czorsztynie oraz zamek w Niedzicy. Przede wszystkim nie można jednak pominąć Pienińskiego Parku Narodowego, który utworzony już w 1932 roku.
Noclegi Pieniny, szukasz noclegów w Pieninach w społecznościowym serwisie turystycznym e-turysta.pl.
Nasza baza noclegowa w Pieninach obejmuje oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Pokoje w Pieninach, kwatery prywatne, tanie noclegi Pieniny i inne ekonomiczne propozycje na spędzenie weekendu. Dla osób pragnących zwiedzić Pieniny w bardziej luksusowych warunkach proponujemy noclegi w Pieninach w luksusowych apartamentach i najlepszych hotelach. Pieniny noclegi i tanie pokoje w Pieninach. Pokoje w Pieninach, kwatery prywatne, Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Pieninach. Nie przegap promocyjnych ofert, pamiętaj, jeżeli noclegi w Pieninach, to tylko z nami! Pieniny pokoje, nocleg Pieniny na każdą kieszeń. Dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej znajdziesz nocleg w Pieninach, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.
Najbardziej atrakcyjne turystycznie regiony Polski w serwisie e-turysta.pl to nie tylko szeroka baza noclegowa, ale również propozycje na spędzenie wolnego czasu. Sprawdź ofertę rozrywkową i możliwości uprawiania aktywnego wypoczynku w polskich kurortach: