Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Bon turystyczny Pieniny

Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
znaleziono 76 ofert noclegowychofert
Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bon turystyczny Pieniny - hotele, apartamenty, noclegi

W Pieninach bon turystyczny zrealizować bardzo łatwo. Pokaźna baza wygodnych noclegów sprawia, że nawet najbardziej wymagający turyści znajdują idealne miejsce na wakacje. Jakie miejsca warto pokazać dzieciom?

Czy w Pieninach bon turystyczny honorują wszystkie obiekty?


W tak malowniczej miejscowości jak Pieniny bon turystyczny jest honorowany w wielu obiektach noclegowych. Kwatery, które przyjmują specyficzną płatność, w serwisie e-turysta.pl oznaczone są specjalnym logotypem. Bezproblemowe dotarcie do właścicieli tego typu miejsc przyspiesza filtrowanie. Dzięki temu na liście pozostają tylko te noclegi, które honorują przyznane świadczenie.

Z bonem turystyczny Pieniny stają się o wiele tańsze


Do niedawna wiele polskich rodzin nie mogło sobie pozwolić na coroczne wakacje. Z bonem turystycznym Pieniny są o wiele bardziej przystępne cenowo. Świadczeniem można opłacić m.in. wygodne noclegi, które wyświetlają się na portalu e-turysta.pl. Zaoszczędzone pieniądze warto przeznaczyć na zwiedzanie malowniczej okolicy. Dla każdego zapalonego wędrowca jednym z najważniejszych punktów wycieczki powinno być wejście na Trzy Korony, czyli charakterystyczny i zarazem najwyższy szczyt Pienin Środkowych. Pięć wapiennych turni góruje na około 500 metrów nad okolicą, dlatego ze szczytu słynnego wzniesienia rozpościera się zachwycający widok. Z taką pomocą, jak bon turystyczny Pieniny można przejść wzdłuż i wszerz.

Zachwycające Pieniny: noclegi, bon turystyczny i Czerwony Klasztor


Co jeszcze trzeba zobaczyć w tak urzekających górach jak Pieniny? Noclegi, bon turystyczny i dobre obuwie wiodą wiele polskich rodzin do Czerwonego Klasztoru, czyli średniowiecznego kompleksu klasztornego pokrytego czerwonym dachem. Zabytek znajduje się już po Słowackiej stronie, a prowadzi do niego aż trzy polskie szlaki. Wizyta w malowniczo położonym klasztorze to świetny pomysł na jednodniową wycieczkę. Naprawdę warto w zarezerwować w Pieninach noclegi, bonem turystycznym opłacić część pobytu i cieszyć się zasłużonym urlopem.