Bon turystyczny Pieniny

znaleziono 72 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bon turystyczny Pieniny - hotele, apartamenty, noclegi

W Pieninach bon turystyczny zrealizować bardzo łatwo. Pokaźna baza wygodnych noclegów sprawia, że nawet najbardziej wymagający turyści znajdują idealne miejsce na wakacje. Jakie miejsca warto pokazać dzieciom?

Czy w Pieninach bon turystyczny honorują wszystkie obiekty?


W tak malowniczej miejscowości jak Pieniny bon turystyczny jest honorowany w wielu obiektach noclegowych. Kwatery, które przyjmują specyficzną płatność, w serwisie e-turysta.pl oznaczone są specjalnym logotypem. Bezproblemowe dotarcie do właścicieli tego typu miejsc przyspiesza filtrowanie. Dzięki temu na liście pozostają tylko te noclegi, które honorują przyznane świadczenie.

Z bonem turystyczny Pieniny stają się o wiele tańsze


Do niedawna wiele polskich rodzin nie mogło sobie pozwolić na coroczne wakacje. Z bonem turystycznym Pieniny są o wiele bardziej przystępne cenowo. Świadczeniem można opłacić m.in. wygodne noclegi, które wyświetlają się na portalu e-turysta.pl. Zaoszczędzone pieniądze warto przeznaczyć na zwiedzanie malowniczej okolicy. Dla każdego zapalonego wędrowca jednym z najważniejszych punktów wycieczki powinno być wejście na Trzy Korony, czyli charakterystyczny i zarazem najwyższy szczyt Pienin Środkowych. Pięć wapiennych turni góruje na około 500 metrów nad okolicą, dlatego ze szczytu słynnego wzniesienia rozpościera się zachwycający widok. Z taką pomocą, jak bon turystyczny Pieniny można przejść wzdłuż i wszerz.

Zachwycające Pieniny: noclegi, bon turystyczny i Czerwony Klasztor


Co jeszcze trzeba zobaczyć w tak urzekających górach jak Pieniny? Noclegi, bon turystyczny i dobre obuwie wiodą wiele polskich rodzin do Czerwonego Klasztoru, czyli średniowiecznego kompleksu klasztornego pokrytego czerwonym dachem. Zabytek znajduje się już po Słowackiej stronie, a prowadzi do niego aż trzy polskie szlaki. Wizyta w malowniczo położonym klasztorze to świetny pomysł na jednodniową wycieczkę. Naprawdę warto w zarezerwować w Pieninach noclegi, bonem turystycznym opłacić część pobytu i cieszyć się zasłużonym urlopem.