Andrzejki Gdynia

znaleziono 3 oferty dodatkoweoferty (0 w Gdyni oraz 3 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Jak spędzić andrzejkowy weekend w Gdyni? Scenariuszy jest wiele; może to być spotkanie w gronie przyjaciół, klubowa impreza, bal, wizyta w teatrze, kinie lub wernisaż wystawy. Każdy pretekst jest dobry, by odwiedzić jesienią polski Bałtyk, a zorganizowanie noclegu w Gdyni pomoże uniknąć turystycznego tłoku i zagwarantuje niezapomniane wspomnienia. Mnóstwo andrzejkowych propozycji odnaleźć można na stronach portalu e-turysta.

Andrzejki Gdynia, pobyt w „Mieście z morza i marzeń”


Tradycje andrzejkowe mają bardzo długą historię. Noc z 29 na 30 listopada kojarzyć nam się powinna z magią, wróżeniem i tajemniczymi obrzędami. Rzeczywistość jest jednak nieco inna. Andrzejki to sygnał do hucznej zabawy, zapowiedź oczekiwania na Boże Narodzenie, to pretekst do wyjazdów, a wśród turystycznych kierunków nieustannie króluje wybrzeże. Gdynia to idealna przystań na rodzinny wypoczynek. Skwer Kościuszki, Molo Południowe, Park Rady Europy, bulwary, Kamienna Góra, Akwarium, Dar Pomorza, ORP Błyskawica, dwie strzeliste wieże Sea Towers. oraz Orłowo z najsłynniejszym polskim klifem to wizytówki dawnej osady. Miasto nieustannie zachwyca, proponuje przeróżne atrakcje, dzięki którym andrzejki w Gdyni na pewno należeć będą do udanych.

Andrzejki w Gdyni, rezerwacje na stronach e-turysty


Możliwości noclegowe Gdyni są niezwykle rozbudowane: pensjonaty, hotele, apartamenty, pokoje gościnne, kwatery prywatne czekają na turystów przez cały rok. Każdy przyjezdny znajdzie miejsce dostosowane do możliwości portfela oraz oczekiwań. Turyści skorzystać mogą z hoteli czterogwiazdkowych, obiektów trzygwiazdkowych, dwugwiazdkowych oraz licznych pensjonatów. Sporą popularnością cieszą się noclegi w apartamentach i prywatnych kwaterach. Szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji oraz atrakcji i wydarzeń organizowanych w mieście odnaleźć można na stronach e-turysty, portalu społecznościowego, który zrzesza globtroterów i miłośników turystyki. Zachęcamy do rezerwacji, polecamy zasoby e-turysty: andrzejki Gdynia.