Ferie zimowe Gdynia

znaleziono 3 oferty dodatkoweoferty (0 w Gdyni oraz 3 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Ferie Gdynia – w zimowej scenerii


Czas zimowego wypoczynku kojarzymy z górskimi pejzażami, z szusowanie po malowniczych trasach narciarskich i wizytami w góralskich karczmach. Ten scenariusz ma wielu entuzjastów, ale warto pamiętać, że to nie jest jedyne rozwiązanie. Regenerować siły można także podczas pobytu nad morzem. Zamiast nartostrad – spacery po plaży, zamiast ośnieżonych szczytów – nadmorskie pejzaże z zachodzącym słońcem w tle. Doskonałą przystanią dla feryjnych eskapad jest miasto położone blisko Sopotu i Gdańska, część Trójmiasta – Gdynia. Tu wachlarz atrakcji nie ma końca. Skutery śnieżne, narciarstwo biegowe, spacery, jazda konna, zwiedzanie miasta, port, akwarium morskie – to tylko wybrane propozycje. Wypoczynek w zimie powinien naładować nasze akumulatory aż do wakacji, dlatego warto dobrze go zaplanować. Zima nad morzem to czas na spacery, poznawanie dobrych miejsc i oczywiście … relaks. Ferie Gdynia to możliwość złapania dystansu do codzienności i mile spędzony czas z bliskimi.

Ferie w Gdyni – same zalety


Wśród zalet zimowego pobytu nad morzem na pierwszy plan wysuwają się: idealne do spacerowania puste plaże, brak tłumów na deptakach, dostęp do atrakcji oraz niższe ceny. W zimie cieszyć się można wysokimi stężeniami jodu, które mają dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Zima nad morzem, ferie w Gdyni – to bezkres wód, wspaniałe plaże, szron i wydmy oraz majestatyczne klify.

Ferie Gdynia 2020 – na stronach e-turysty


Osoby planujące pobyt w Gdyni zachęcamy do odwiedzenia stron portalu społecznościowego e-turysta, który oferuje pomoc w organizacji pobytu. Hotele, pensjonaty, apartamenty, pokoje gościnne i kwatery prywatne prezentowane na stronach e-turysty to oferty sprawdzone i godne polecenia. Wyróżniają je doskonała lokalizacja i świetne warunki. Pamiętajmy jednak, że planując zimowy wypoczynek w Gdyni, rezerwacji hotelowych należy dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem. Ferie Gdynia 2020 – to sprawdzone propozycje. Zachęcamy do odwiedzenia stron e-turysty.