Andrzejki Gdańsk

znaleziono 2 oferty dodatkoweoferty (0 w Gdańsku oraz 2 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Andrzejki to coroczna okazja do wspólnej zabawy przy wróżbach, pretekst do tematycznych imprez, które toczą się niemal przez cały weekend. Celebrowanie wigilii świętego Andrzeja to doskonały powód, by pojawić się nad polskim morzem, bo wiadomo nie od dziś, że tu udają się wszystkie imprezy. Serdecznie zapraszamy do Gdańska, Miasta Wolności, gdzie pojawia się „Morze Możliwości”, jak głoszą hasła promujące miasto.

Andrzejki Gdańsk zabawa, wróżby, spacery i zwiedzanie


Gdańsk zwany jest historyczną perełką Trójmiasta. Romantyczne uliczki, urokliwe kamienice i przepiękne Stare Miasto to tylko niektóre powody, dla których warto tu przyjechać. Bliskość morza to podstawowy atut Gdańska. Nadmorskie tereny, obszerne parki kuszą spacerowiczów świetnymi trasami, a rekreacyjne tereny to idealne miejsca do aktywnego spędzania czasu. Warto nadmienić, iż deptak z Gdańska zaprowadzi nas przez Sopot prosto do Gdyni, to propozycja dla wytrwałych piechurów. Miłośnicy rowerowych eskapad będą zadowoleni, ponieważ warunki dla cyklistów są tu wręcz doskonałe. Planując jesienny pobyt w Gdańsku warto przeanalizować bogatą ofertę kulturową miasta. Muzeum II Wojny Światowej, Europejskie Centrum Solidarności, Teatr Szekspirowski to tylko niektóre możliwości. Informacje o bieżących wydarzeniach kulturalnych czerpać można ze stron portalu E-turysta. Tu znajdziemy również oferty zabaw andrzejkowych, imprez dedykowanych wigilii św. Andrzeja. Andrzejki Gdańsk, zapraszamy!

Andrzejki w Gdańsku, z pomocą E-turysty


Gdzie warto zorganizować andrzejkową imprezę? Gdzie znaleźć nocleg? Na pytania znajdziemy odpowiedź na stronach portalu społecznościowego E-turysta. Andrzejki w Gdańsku cieszą się ogromną popularnością wśród turystów. Planując pobyt warto skorzystać z ofert zgrupowanych na stronach E-turysty. Przystępne ceny, rozpiętość możliwości, doskonała lokalizacja oraz precyzyjne rekomendacje pomogą zaplanować udany wyjazd. Serdecznie zapraszamy do Trójmiasta. Tu zawsze jest pięknie, a jesienią szczególnie.