Sylwester Gdynia

znaleziono 7 ofert dodatkowychofert (0 w Gdyni oraz 7 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Gdynia nie pozwala na nudę, nawet gdy sypie śnieg. Od kilku sezonów popularność Trójmiasta zimą zwiększa się. Wiadomo, mroźne powietrze jest najzdrowsze. Promenady przysypane śniegiem nie są straszne turystom, a brzydka pogoda i sztormy nie stanowią przeszkody. Grudzień w Gdyni? Oczywiście. To doskonałe miejsce do spędzenia świąt oraz celebrowania Nowego Roku.

Sylwester Gdynia


Wybrzeże Bałtyku stanowi atrakcję przez cały rok, potwierdzą tezę te osoby, które choć raz odwiedziły Gdynię zimą. To dobry czas na rodzinny wyjazd, nawet z najmłodszymi pociechami. To również niebanalny scenariusz romantycznych wypadów we dwoje. Wśród atrakcji, z których często korzystamy, niezależnie od pory roku, są spacery brzegiem morza, trasa Nabrzeża Pomorskiego, wizyta w Orłowie. Na turystów odwiedzających Gdynię czekają teatry, galerie, muzea i kina. Wizytówką miasta są Skwer Kościuszki i jego przedłużenie, czyli Molo Południowe, Akwarium Morskie, statek muzeum „Dar Pomorza” i ORP „Błyskawica”, Klif Orłowski i Kępa Redłowska. Osoby, które lubią imprezy organizowane w wyjątkowych sceneriach powinny zaplanować sylwester w Gdyni. Ostatnia noc Starego Roku spędzona w „mieście powstałym z morza i marzeń” na pewno należeć będzie do wyjątkowych. Miasto organizuje imprezy plenerowe, ciekawą ofertę mają również hotele i kluby. Scenariuszy jest tak wiele, że każdy, nawet najwybredniejszy miłośnik imprezowania, znajdzie tu coś dla siebie.

Sylwester w Gdyni z e-turystą


Noclegi w Gdyni odnajdziemy w pensjonatach, hotelach, apartamentach, kwaterach prywatnych i pokojach gościnnych, których w tym mieście nie brakuje. Część tych ośrodków przygotowuje specjalną ofertę sylwestrową. Wśród atrakcji – doskonała kuchnia, bale, imprezy, pokazy. Gdynia w ostatnią noc Starego Roku tętni życiem, a pierwszy dzień Nowego Roku, tradycyjnie najlepiej spędzić na plaży. Osobom poszukującym noclegów nad morzem polecamy zasoby portalu społecznościowego e-turysta. Tu bez trudu odnaleźć można nocleg dopasowany do możliwości finansowych i oczekiwań. Na stronach e-turysty pod hasłem: „sylwester Gdynia” czekają ciekawe propozycje noclegowe i imprezowe. Baza noclegowa Gdyni to zarówno liczne hotele tuż przy plażach, za pobyt w których zapłacimy niestety najwięcej, jak i przytulne pensjonaty oraz kameralne po sezonie ośrodki wypoczynkowe blisko morza. Zima to dobry czas na wizytę w Gdyni. Atrakcji turystycznych nie brakuje, a co najważniejsze pozbawione są kolejek i tłoków, tak charakterystycznych dla letnich miesięcy.