Domy do wynajęcia Władysławowo

znaleziono 26 ofert noclegowychofert (7 we Władysławowie oraz 19 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Domy do wynajęcia we Władysławowie, województwo pomorskie, powiat pucki

Domy do wynajęcia we Władysławowie - Zróżnicowanie miejsc noclegowych w nadmorskim Władysławowie pozwoli wybrać Ci ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.


Władysławowo - domy do wynajęcia


Władysławowo, które do 1952 roku nosiło nazwę Nowa Wieś, to miasto położone w województwie pomorskim, nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką. Miejscowość ta pochwalić się może niezwykle bogatą historią. Pierwsze wzmianki na jej temat pochodzą już z XIV wieku. W XVI wieku natomiast, za sprawą Władysława IV powstał tamtejszy port. Współcześnie, port we Władysławowie, a dokładniej jedna z jego części, którą stanowi falochron, pełni funkcję turystycznego molo, będąc tym samym jedną z największych atrakcji dla przyjezdnych.

Domy do wynajęcia we Władysławowie - atrakcje


Wśród atrakcji Władysławowa nie można pominąć portu rybackiego z przystanią żeglarska i pasażerską. To wspaniałe miejsce dla spacerowiczów, a także miłośników historii. Znajduje się tu bowiem Izba Pamięci Portu, mieszcząca muzeum. Ponadto Władysławowo to atrakcyjne miejsce dla wszystkich sportowców. W tutejszym Centrum Ośrodka Sportu skorzystać można z kortów tenisowych, boisk czy pływalni. Dla najmłodszych natomiast Władysławowo oferuje takie atrakcje jak Ocean Park czy Lunapark Sowiński.

Domy do wynajęcia - Władysławowo


Władysławowo oferuje przyjezdnym szeroki wachlarz zróżnicowanych noclegów. Wśród nich znajdziemy możliwość wynajęcia mieszkania, domu lub nocleg w ośrodkach agroturystycznych bądź na campingu. Domy do wynajęcia to propozycja dla podróżujących większą grupą turystów, którzy cenią prywatność. Właściciele domów do wynajęcia oferują przestronne pokoje z łazienkami, w pełni wyposażone kuchnie, a także miejsca parkingowe. Dodatkowymi korzyściami jest również dogodna lokalizacja domów i udogodnienia, takie jak możliwość wypożyczenia rowerów czy sprzętu sportowego.

Jeżeli zdecydujesz się na wynajęcie domu w nadbałtyckim Władysławowie, zajrzyj do naszej oferty i wybierz idealne miejsce na swój wypoczynek.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Władysławowo, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: