Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Bon turystyczny Kraków

Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
znaleziono 43 oferty noclegoweoferty
Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bon turystyczny Kraków - hotele, apartamenty, noclegi

W Polsce jest kilka miejsc, które koniecznie trzeba pokazać dzieciom. Do tej pory wiązało się to ze sporymi kosztami. Na szczęście z rządową pomocą, jaką stanowi bon turystyczny Kraków i inne ośrodki kultury stają się przystępne nawet dla niezamożnego turysty.

Bon turystyczny: Kraków i jego zabytki


Dysponując bonem turystycznym Kraków można zwiedzić gruntownie. Najlepiej rozpocząć od jego serca, którym jest Rynek Główny. Ogromny plac urzeka niepowtarzalną atmosferą. Zaprzęgnięte w białe konie dorożki, uliczni artyści i liczne gołębie to nieodłączne elementy krajobrazu Starego Miasta. W Krakowie bon turystyczny warto wykorzystać, by na własne oczy zobaczyć Sukiennice, Kościół Mariacki i maleńki kościół Św. Wojciecha.

Zwiedzanie Krakowa – bon turystyczny w królewskim mieście


W tak wspaniałej miejscowości jak Kraków bon turystyczny wydać jest bardzo łatwo. Mnóstwo turystów podąża do dawnej siedziby królów, na Wawel, dlatego nie brakuje obiektów turystycznych, które honorują tego typu płatność. Malowniczo usytuowany zamek udostępniany jest do grupowego zwiedzania z przewodnikiem. Samodzielnie można zobaczyć m.in. renesansowy dziedziniec. Aby skorzystać z pobliskich noclegów Krakowa, bon turystyczny dobrze jest wygenerować przed wyjazdem, a następnie sprawdzić, które kwatery dysponują wolnymi pokojami.

Komfortowe noclegi Krakowa, bon turystyczny i inne udogodnienia


Jak najszybciej dotrzeć do obiektów, które przyjmują płatność za pomocą świadczenia? Wystarczy wpisać w okienku wyszukiwarki „noclegi Kraków bon turystyczny”, po czym wejść na stronę portalu e-turysta.pl. Nowoczesne apartamenty, wille, pokoje, hostele i inne kwatery honorujące bon oznaczone są kolorowym logotypem. Warto też skorzystać z pomocnej opcji filtrowania.

Z bonem turystycznym w Krakowie


Co oprócz Rynku Głównego i Wawelu jest warte zobaczenia z bonem turystycznym w Krakowie? Jednym z takich miejsc jest Kazimierz, czyli dawna dzielnica żydowska. Znajduje się tam wiele synagog, stary cmentarz Remuh i Plac Nowy, na którym stoi Okrąglak. W oryginalnym budynku sprzedawane są najlepsze zapiekanki w mieście. Wydając bon turystyczny w Krakowie nie sposób ich nie spróbować.

Tani Kraków: noclegi z bonem turystycznym


Czym jeszcze czaruje Kraków? Noclegi z bonem turystycznym to okazja do zwiedzenia zabytkowego Podgórza, wypicia kawy na wiślanej barce i podziwiania panoramy miasta ze szczytu Kopca Kościuszki. Wyruszając do Krakowa noclegi z bonem turystycznym pomagają poczuć niepowtarzalną atmosferę królewskiego grodu.