Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Noclegi Ojców

znaleziono 283 oferty noclegoweoferty (14 w Ojcowie oraz 269 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Ojcowie, województwo małopolskie, powiat krakowski

Tanie i wygodne noclegi w Ojcowie - Stale rozwijająca się baza noclegowa oferująca zróżnicowane pod względem ceny, lokalizacji i standardu noclegi. Dzięki bogactwu oferty, każdy, nawet najbardziej wybredny turysta będzie w stanie znaleźć miejsce spełniające jego indywidualne preferencje. Zapoznaj się z ofertą noclegową w Ojcowie oraz atrakcjami, jakie świadczy odwiedzającym ta miejscowość.

Tanie noclegi w Ojcowie


Ojców to niewielka miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim. Położona na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, na Szlaku Orlich Gniazd, jest częścią Ojcowskiego Parku Narodowego, a także siedzibą jego dyrekcji. Ojców to miejsce o długiej tradycji, bowiem pierwsze wzmianki na jego temat pochodzą z XIV wieku. Z Ojcowem związana jest legenda, według której w jednej z miejscowym jaskiń, miał się przez pewien okres ukrywać przyszły król Polski, Władysław Łokietek. Dowodów potwierdzających tę tezę do dzisiaj nie znaleziono, za to odkryto ślady bytowania w jaskini ludzi pierwotnych, datowane na okres sprzed 40 tysięcy lat.

Atrakcje Ojcowa


Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, Ojcowski Park Narodowy i sam Ojców, oferują turystom rozmaite rozrywki i atrakcje. Liczne trasy przeznaczone do wspinaczek, pieszych i rowerowych wycieczek czy jaskinie, a wśród nich, najpopularniejsza, Jaskinia Łokietka, to jedynie nieliczne atuty tego miejsca. Warte zobaczenia są także Zamek w Pieskowej Skale, ruiny Zamku Kazimierzowskiego w Ojcowie czy niezwykła Kaplica na Wodzie. Znacznym ułatwieniem dla wszystkich odwiedzających pragnących zorganizować pobyt w Ojcowie i okolicach, jest jego bogata oferta noclegowa.

Ojców – noclegi


Ze względu na dużą popularność miejsca, jakim jest Ojców i Ojcowski Park Narodowy, lokalna infrastruktura noclegowa stara się nieprzerwanie rozwijać. Ojców oferuje odwiedzającym turystom komfortowe i tanie noclegi w hotelach, motelach, ośrodkach wypoczynkowych, zajazdach, schroniskach, gospodarstwach agroturystycznych, a także w prywatnych kwaterach. Duża różnorodność noclegów z pewnością pozwoli podjąć wybór dostosowany do oczekiwań wszystkich turystów.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem miejsca noclegowego w pobliżu Ojcowa, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową pobliskich miejscowości.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Ojców, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Ojcowie

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Ojcowie?
Ceny noclegów w Ojcowie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Ojcowie kształtują się na poziomie 70-75 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w gospodarstwach agroturystycznych, kwaterach prywatnych czy pokojach gościnnych.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Ojcowie znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być gospodarstwa agroturystyczne, kwatery prywatne czy też pokoje gościnne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Ojcowie 4 noclegi znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.