Noclegi Ojców

znaleziono 15 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Ojcowie, województwo małopolskie, powiat krakowski

Tanie i wygodne noclegi w Ojcowie. Stale rozwijająca się baza noclegowa oferująca zróżnicowane pod względem ceny, lokalizacji i standardu noclegi. Dzięki bogactwu oferty, każdy, nawet najbardziej wybredny turysta będzie w stanie znaleźć miejsce spełniające jego indywidualne preferencje. Zapoznaj się z ofertą noclegową w Ojcowie oraz atrakcjami, jakie świadczy odwiedzającym ta miejscowość.


Ojców

Ojców to niewielka miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim. Położona na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, na Szlaku Orlich Gniazd, jest częścią Ojcowskiego Parku Narodowego, a także siedzibą jego dyrekcji. Ojców to miejsce o długiej tradycji, bowiem pierwsze wzmianki na jego temat pochodzą z XIV wieku. Z Ojcowem związana jest legenda, według której w jednej z miejscowym jaskiń, miał się przez pewien okres ukrywać przyszły król Polski, Władysław Łokietek. Dowodów potwierdzających tę tezę do dzisiaj nie znaleziono, za to odkryto ślady bytowania w jaskini ludzi pierwotnych, datowane na okres sprzed 40 tysięcy lat.

Atrakcje Ojcowa

Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, Ojcowski Park Narodowy i sam Ojców, oferują turystom rozmaite rozrywki i atrakcje. Liczne trasy przeznaczone do wspinaczek, pieszych i rowerowych wycieczek czy jaskinie, a wśród nich, najpopularniejsza, Jaskinia Łokietka, to jedynie nieliczne atuty tego miejsca. Warte zobaczenia są także Zamek w Pieskowej Skale, ruiny Zamku Kazimierzowskiego w Ojcowie czy niezwykła Kaplica na Wodzie. Znacznym ułatwieniem dla wszystkich odwiedzających pragnących zorganizować pobyt w Ojcowie i okolicach, jest jego bogata oferta noclegowa.

Ojców – noclegi

Ze względu na dużą popularność miejsca, jakim jest Ojców i Ojcowski Park Narodowy, lokalna infrastruktura noclegowa stara się nieprzerwanie rozwijać. Ojców oferuje odwiedzającym turystom komfortowe i tanie noclegi w hotelach, motelach, ośrodkach wypoczynkowych, zajazdach, schroniskach, gospodarstwach agroturystycznych, a także w prywatnych kwaterach. Duża różnorodność noclegów z pewnością pozwoli podjąć wybór dostosowany do oczekiwań wszystkich turystów.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem miejsca noclegowego w pobliżu Ojcowa, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową pobliskich miejscowości.
Noclegi Ojców, szukasz noclegów w Ojcowie w społecznościowym serwisie turystycznym e-turysta.pl.
Nasza baza noclegowa w Ojcowie obejmuje oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Pokoje w Ojcowie, kwatery prywatne, tanie noclegi Ojców i inne ekonomiczne propozycje na spędzenie weekendu. Dla osób pragnących zwiedzić Ojców w bardziej luksusowych warunkach proponujemy noclegi w Ojcowie w luksusowych apartamentach i najlepszych hotelach. Ojców noclegi i tanie pokoje w Ojcowie. Pokoje w Ojcowie, kwatery prywatne, Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Ojcowie. Nie przegap promocyjnych ofert, pamiętaj, jeżeli noclegi w Ojcowie, to tylko z nami! Ojców pokoje, nocleg Ojców na każdą kieszeń. Dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej znajdziesz nocleg w Ojcowie, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Ojców, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: