Boże Narodzenie Nowy Targ

znaleziono 52 oferty dodatkoweoferty (0 w Nowym Targu oraz 52 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Choć tradycja nakazuje, by wigilijnym opłatkiem połamać się ze wszystkimi członkami rodziny, życzenia nie muszą być przecież składane przy własnym stole. Boże Narodzenie w Nowym Targu to wspaniały pomysł na spędzenie satysfakcjonujących i pełnych ciepła chwil z najbliższymi bez zbędnego stresu.

Niezwykłe Boże Narodzenie: Nowy Targ jak z bajki


Pobyt w podhalańskim mieście, które oferuje nowoczesne udogodnienia, jest świetną propozycją dla wszystkich wielbicieli pięknych widoków i góralskiej kultury. Miejscowość leży u stóp Gorców, których najwyższy szczyt, Turbacz, został rozsławiony w jednej z harcerskich piosenek. Niepowtarzalny zimowy klimat sprawia, że coraz więcej turystów decyduje się na wyjazd w okresie Bożego Narodzenia. Nowy Targ to największe miasto Podhala i jego historyczna stolica. Praktykujący chrześcijanie nie muszą się zatem obawiać, że nie będą mogli uczestniczyć w nabożeństwach. Na terenie miejscowości znajduje się wiele kościołów katolickich, a także zbory protestanckie. Każdego roku w okresie świątecznym na nowotarskim rynku odbywa się kiermasz, a przystrojone choinki przyciągają uwagę przechodniów setkami migoczących lampek.

Niezapomniane Boże Narodzenie w Nowym Targu


Wigilia w opłaconej willi, pensjonacie lub ośrodku wypoczynkowym niesie wiele korzyści. Zamiast stresować się sprzątaniem, gotowaniem i dekorowaniem mieszkania, można w całości poświęcić swój czas rodzinie lub przyjaciołom. Każdego roku właściciele najlepszych obiektów przygotowują wyjątkowe oferty, które pozwalają gościom poczuć magiczną atmosferę świąt u podnóża gór. W znalezieniu idealnej propozycji pomaga serwis internetowy e-turysta.pl: wystarczy wpisać odpowiednie hasło, np. „Boże Narodzenie Nowy Targ”, a strona od razu wyświetli dostępne opcje. Wyjazd do jednej z komfortowej kwatery i posiłek w dobrej restauracji to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu również dla osób samotnych. Wspaniała aura Podhala sprawia, że Boże Narodzenie w Nowym Targu dostarcza samych pozytywnych emocji.