Bon turystyczny Krynica-Zdrój

znaleziono 30 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bon turystyczny Krynica-Zdrój - hotele, apartamenty, noclegi

Czy rodzinne wakacje zawsze muszą się wiązać z ogromnymi kosztami? Z rządową pomocą, jaką jest bon turystyczny Krynica Zdrój i inne miasta uzdrowiskowe stają się o wiele tańsze. W dodatku na portalu e-turysta.pl można znaleźć oferty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu wakacje w Beskidzie Sądeckim upływają w radosnej atmosferze bez stresu o wysokie ceny noclegów.

Wakacje z bonem turystycznym: Krynica Zdrój


Dlaczego dysponując bonem turystycznym Krynica Zdrój jest miejscowością, do której warto zajrzeć? Miasto leży u stóp porośniętych lasem gór, w dolinie potoku Kryniczanka. Jego walory były doceniane już w XIX wieku. Właśnie wtedy powstały pierwsze domy zdrojowe i utworzyła się Komisja Zdrojowa. Za sprawą wierceń na duże głębokości odkryto jedną z najsilniejszych na kontynencie szczaw alkalicznych: Wodę Zuber.

Krynica Zdrój – bon turystyczny na prozdrowotny wyjazd


Dlaczego, spośród wielu innych atrakcyjnych regionów, warto wybrać akurat małopolskie uzdrowisko? W takim mieście jak Krynica Zdrój bon turystyczny można zrealizować bardzo łatwo. Portal e-turysta.pl prezentuje liczne obiekty, które honorują płatność przyznanym świadczeniem. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki odpowiednie hasło, np. „Krynica Zdrój noclegi bon turystyczny” i wejść na proponowaną stronę. Kwatery przyjmujące bony wyróżnione są kolorową grafiką.

Krynica Zdrój: noclegi, bon turystyczny i co dalej?


Co koniecznie trzeba zobaczyć w Krynicy Zdroju? Noclegi bon turystyczny zwykle wyczerpują, jednak wiele atrakcji jest dostępnych bezpłatnie. Przede wszystkim warto pospacerować i przyjrzeć się zabytkowym willom, w tym okazałej Willi Witoldówce. W trakcie przechadzek z dziećmi dobrze jest się zatrzymać przy fontannie, która pięknie prezentuje się przed Starym Domem Zdrojowym. W Krynicy Zdroju bon turystyczny to również świetna okazja do skorzystania z usług łazienek borowinowych i łazienek mineralnych. W muszli koncertowej w wakacje organizowane są rozmaite imprezy dla całej rodziny w zadbanym, parkowym otoczeniu.