Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Bon turystyczny Krynica-Zdrój

Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
znaleziono 29 ofert noclegowychofert
Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bon turystyczny Krynica-Zdrój - hotele, apartamenty, noclegi

Czy rodzinne wakacje zawsze muszą się wiązać z ogromnymi kosztami? Z rządową pomocą, jaką jest bon turystyczny Krynica Zdrój i inne miasta uzdrowiskowe stają się o wiele tańsze. W dodatku na portalu e-turysta.pl można znaleźć oferty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu wakacje w Beskidzie Sądeckim upływają w radosnej atmosferze bez stresu o wysokie ceny noclegów.

Wakacje z bonem turystycznym: Krynica Zdrój


Dlaczego dysponując bonem turystycznym Krynica Zdrój jest miejscowością, do której warto zajrzeć? Miasto leży u stóp porośniętych lasem gór, w dolinie potoku Kryniczanka. Jego walory były doceniane już w XIX wieku. Właśnie wtedy powstały pierwsze domy zdrojowe i utworzyła się Komisja Zdrojowa. Za sprawą wierceń na duże głębokości odkryto jedną z najsilniejszych na kontynencie szczaw alkalicznych: Wodę Zuber.

Krynica Zdrój – bon turystyczny na prozdrowotny wyjazd


Dlaczego, spośród wielu innych atrakcyjnych regionów, warto wybrać akurat małopolskie uzdrowisko? W takim mieście jak Krynica Zdrój bon turystyczny można zrealizować bardzo łatwo. Portal e-turysta.pl prezentuje liczne obiekty, które honorują płatność przyznanym świadczeniem. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki odpowiednie hasło, np. „Krynica Zdrój noclegi bon turystyczny” i wejść na proponowaną stronę. Kwatery przyjmujące bony wyróżnione są kolorową grafiką.

Krynica Zdrój: noclegi, bon turystyczny i co dalej?


Co koniecznie trzeba zobaczyć w Krynicy Zdroju? Noclegi bon turystyczny zwykle wyczerpują, jednak wiele atrakcji jest dostępnych bezpłatnie. Przede wszystkim warto pospacerować i przyjrzeć się zabytkowym willom, w tym okazałej Willi Witoldówce. W trakcie przechadzek z dziećmi dobrze jest się zatrzymać przy fontannie, która pięknie prezentuje się przed Starym Domem Zdrojowym. W Krynicy Zdroju bon turystyczny to również świetna okazja do skorzystania z usług łazienek borowinowych i łazienek mineralnych. W muszli koncertowej w wakacje organizowane są rozmaite imprezy dla całej rodziny w zadbanym, parkowym otoczeniu.