Boże Narodzenie Kraków

znaleziono 3 oferty dodatkoweoferty (2 w Krakowie oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Wigilia w Krakowie. Święta Bożego Narodzenia w Krakowie z franciszkanami.


Święta Bożego Narodzenia w Krakowie trudno wyobrazić sobie bez żywej szopki. Tradycja franciszkańskiej żywej szopki kultywowana jest w Krakowie od 27 lat. Od tego czasu, nieprzerwanie plac przy ul. Franciszkańskiej 4 zamienia się w krakowskie Betlejem. Przez całe święta zobaczyć tu można żywe zwierzęta w asyście postaci Świętej Rodziny. Krakowianie oraz goście chętnie uczestniczą w kolędowaniu, wysłuchują koncertów świątecznych oraz biorą udział we franciszkańskich jasełkach. Tradycyjnie odwiedzający ogrzać się mogą przy gorącej kawie oraz herbacie, które serwuje się w auli klasztornej podczas kiermaszu książek. Boże Narodzenie w Krakowie związane jest nierozerwalnie z tradycją franciszkańską. Co przyniesie ten rok? Czekamy z niecierpliwością.

Boże Narodzenie Kraków, święta w artystycznym klimacie


Święta Bożego Narodzenia w Krakowie, a szczególnie wigilia w Krakowie to czas któremu towarzyszy uroczysty wystrój i nastrój. Rynek przystrojony migoczącymi lampionami, pachnącymi świerkami oraz odbywającym się na nim kiermaszem z dumą konkurować może z innymi europejskimi miastami, w których tradycja grudniowych straganów jest mocno zakorzeniona. Specjalną, bożonarodzeniową ofertę mają także krakowskie teatry oraz opera i filharmonia. Nastrojowe koncerty kolęd odbywają się na wielu scenach. W grudniu Kraków przywdziewa świąteczny kostium i trzeba przyznać, że jest mu z nim do twarzy.

Boże Narodzenie w Krakowie, organizacja pobytu z E-turystą


Świąteczny czas, to dobry moment na zaplanowanie wizyty w Mieście Królów. Na turystów czekają świetne miejsca w apartamentach, pensjonatach i hotelach. Właściciele dbają o uroczysty nastrój i świąteczne wygody. W poszukiwaniu odpowiednich ofert z pomocą przychodzi społecznościowy portal E-turysta, gdzie na globtroterów czekają szczegółowe informacje, propozycje i rekomendacje. Zachęcamy do poznania oferty Boże Narodzenie Kraków prezentowanej na stronach E-turysty.