Majówka Władysławowo

znaleziono 9 ofert dodatkowychofert (1 we Władysławowie oraz 8 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Majówka Władysławowo, czyli wiosenny wypoczynek w kurorcie


Główną atrakcją Władysławowa, miasta położonego nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką, jest jego plaża – wizytówka miasta. Rozległe, piaszczyste, malownicze tereny ciągną się przez 23 kilometry i sięgają w głąb około 200 metrów. Miejsce jest dość zróżnicowane. Im bliżej miasta, tym piasek jest bardziej złocisty i drobniejszy. Tu także znajduje się najwięcej punktów gastronomicznych i urlopowych atrakcji. Im dalej od centrum, tym teren staje się bardziej kamienisty. Plaże we Władysławowie to wymarzone tereny do spacerowania. Pierwszy tydzień majowy sprzyja takim aktywnościom, a ciepłe promienie słońca, których tak bardzo brakowało podczas przedłużającej się zimy, potrafią zmotywować do marszu nawet zatwardziałych leniuchów. Majówka Władysławowo z pewnością będzie udana.

Majówka we Władysławowie, a „Forum Miast Partnerskich”


Podczas długiego weekendu majowego we Władysławowie zaplanowano szereg atrakcji oscylujących wokół imprezy „Forum Miast Partnerskich”. W uroczystości zaangażowani są mieszkańcy miast partnerskich: Władysławowa, Makowa Podhalańskiego, niemieckiego Lamstedt i włoskiego Scalei. Zaplanowano pokazy strojów ludowych, wystawy rękodzieła i rzemiosła, degustacje lokalnych produktów, barwny korowód i występy zespołów regionalnych. 2 maja nastąpi również uroczyste otwarcie fontanny przy Alei Gwiazd Sportu. Majówka we Władysławowie zapowiada się bardzo interesująco. Zapraszamy!

Majówka Władysławowo 2020, z pomocą społecznościowego portalu e-turysta


Wygodne noclegi we Władysławowie to kolejna wizytówka miasta. Charakteryzuje je: niezbyt wygórowana cena, miła obsługa, estetyka wnętrz oraz spore zróżnicowanie. Na turystów czekają pokoje gościnne, kwatery prywatne, pensjonaty, apartamenty i miejsca hotelowe. Osoby zainteresowane pobytem we Władysławowie odsyłamy na strony portalu e-turysta, który służy pomocą przy organizacji pobytu nad morzem. Majówka Władysławowo 2020 na stronach e-turysty trwa już w najlepsze!