Internaty Dziwnów

znaleziono 1 ofertę noclegowąofertę (0 w Dziwnowie oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Internaty w Dziwnowie, województwo zachodniopomorskie, powiat kamieński

Internaty w miejscowości Dziwnów. Porównaj możliwość zakwaterowania w Dziwnowie w zależności od standardu oraz ceny. Dziwnów, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Dziwnowie:
Między Morzem Bałtyckim a rzeką Dziwną, na Mierzej Dziwnowskiej usytuowana jest Dziwnów. Jeśli chodzi o położenie topograficzne w przypadku Dziwnowa jest ona dość szczególna, mianowicie: północny brzeg mierzej stanowi piękna oraz wyjątkowo szeroka plaża natomiast Mierzeja Dziwnowska oddziela się od bezkresnych wód Morza Bałtyckiego częścią Zalewu Kamieńskiego zwaną potocznie Zatoką Wrzosowską. To wszystkie elementy w całości tworzą bardzo wyjątkowo i bardzo atrakcyjną lokalizacje tej pięknej miejscowości. Dziwnów oferuje przyjezdnym bardzo dobre warunki wypoczynku. Otoczenie różnymi akwenami wodnymi powoduje powstanie wspaniałego i dobroczynnego mikroklimatu, czuć tutaj, że oddycha się „pełna piersią”. Dodatkowo turyści podkreślają wachlarz możliwości które Dziwnów daje amatorów wszelkiego rodzaju sportów wodnych. W Dziwnowie na poziomie zarówno amatorskim jak i zawodowym można żeglować, uprawiać windsurfing, pływać na skuterach wodnych, motorówkach a także nurkować. Dodatkowo atuty Dziwnowa podkreślają wędkarze (okonie, leszcze, węgorze , sandacze i łososie aż kuszą swoją mnogością). Ciekawostką turystyczną jest most zwodzony prowadzący na wyspę Wolin, jest to jedyna tego rodzaju konstrukcja w naszym kraju (ciągle czynna). Baza noclegowa (w sezonie) jest bardzo szeroka także turyści o każdej zasobności portfela oraz wymaganiach z pewnością znajdą coś dla siebie. Wybór przebiega od komfortowych pensjonatów aż do campingów i schronisk młodzieżowych.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Dziwnów, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: