Bon turystyczny Szczyrk

znaleziono 20 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bon turystyczny Szczyrk - hotele, apartamenty, noclegi

Wiele polskich rodzin już się przekonało, że z bonem turystycznym Szczyrk jest miejscowością niedrogą i wartą zobaczenia. Przepiękna okolica zachęca do codziennych wędrówek, a gościnni właściciele serwują regionalne przysmaki. W jaki sposób wykorzystać przysługujące świadczenie?

Tanie wakacje z bonem turystycznym Szczyrku


W Szczyrku bon turystyczny zrealizować niezwykle łatwo. Wiele obiektów, które oferują noclegi na portalu e-turysta.pl, przyjmuje specyficzną płatność. Dla większego odróżnienia od pozostałych kwater w serwisie, na ich zdjęciach umieszczono kolorowe logotypy. Najszybsze dotarcie do noclegów, które umożliwiają opłacenie w Szczyrku noclegów bonem turystycznym, gwarantuje jednak użycie filtru. Po zarezerwowaniu wygodnego pokoju, apartamentu lub domku dobrze jest przygotować plan wycieczki. W okolicy czeka mnóstwo atrakcji dla całej rodziny, dlatego wyjazd z pewnością przyniesie piękne wspomnienia.

Co szczególnie warto zobaczyć w Szczyrku i okolicy?


Ze świadczeniem, takim jak bon turystyczny Szczyrk staje się dostępny dla wielu rodzin. Co koniecznie trzeba pokazać dzieciom w trakcie wyjazdu? Miejscowość słynie z kompleksu skoczni narciarskich Skalite. W jego skład wchodzą trzy obiekty o różnym punkcie konstrukcyjnym: skocznia normalna (K95), średnia (K70) oraz mała (K40). Rozgrywane są na niej ważne międzynarodowe zawody, zarówno zimowe, jak i letnie. Pasjonaci białego szaleństwa na stoku powinni zawitać do Szczyrku zimą i pojechać do Ośrodka Narciarskiego Czyrna-Solisko na zboczach Małego Skrzycznego. Udostępnione trasy zjazdowe, Bieńkuta i Golgota, nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością. Do ważnych miejsc na mapie okolicy zaliczają się również niezwykłe jaskinie w Klimczoku. Są to groty: Lodowa, Salmopolska i Malinowska. Przez miejscowość przebiega kilka szlaków turystycznych. Jeden z nich, niebieski, prowadzi do Schroniska PTTK na Klimczoku. Murowany obiekt zlokalizowany jest na wysokości 1052 m n.p.m., pomiędzy szczytem Magury a przełęczą Siodło.