Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Bon turystyczny Szczyrk

Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
znaleziono 26 ofert noclegowychofert
Program Polski Bon Turystyczny został zakończony 31 marca 2023 r.
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bon turystyczny Szczyrk - hotele, apartamenty, noclegi

Wiele polskich rodzin już się przekonało, że z bonem turystycznym Szczyrk jest miejscowością niedrogą i wartą zobaczenia. Przepiękna okolica zachęca do codziennych wędrówek, a gościnni właściciele serwują regionalne przysmaki. W jaki sposób wykorzystać przysługujące świadczenie?

Tanie wakacje z bonem turystycznym Szczyrku


W Szczyrku bon turystyczny zrealizować niezwykle łatwo. Wiele obiektów, które oferują noclegi na portalu e-turysta.pl, przyjmuje specyficzną płatność. Dla większego odróżnienia od pozostałych kwater w serwisie, na ich zdjęciach umieszczono kolorowe logotypy. Najszybsze dotarcie do noclegów, które umożliwiają opłacenie w Szczyrku noclegów bonem turystycznym, gwarantuje jednak użycie filtru. Po zarezerwowaniu wygodnego pokoju, apartamentu lub domku dobrze jest przygotować plan wycieczki. W okolicy czeka mnóstwo atrakcji dla całej rodziny, dlatego wyjazd z pewnością przyniesie piękne wspomnienia.

Co szczególnie warto zobaczyć w Szczyrku i okolicy?


Ze świadczeniem, takim jak bon turystyczny Szczyrk staje się dostępny dla wielu rodzin. Co koniecznie trzeba pokazać dzieciom w trakcie wyjazdu? Miejscowość słynie z kompleksu skoczni narciarskich Skalite. W jego skład wchodzą trzy obiekty o różnym punkcie konstrukcyjnym: skocznia normalna (K95), średnia (K70) oraz mała (K40). Rozgrywane są na niej ważne międzynarodowe zawody, zarówno zimowe, jak i letnie. Pasjonaci białego szaleństwa na stoku powinni zawitać do Szczyrku zimą i pojechać do Ośrodka Narciarskiego Czyrna-Solisko na zboczach Małego Skrzycznego. Udostępnione trasy zjazdowe, Bieńkuta i Golgota, nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością. Do ważnych miejsc na mapie okolicy zaliczają się również niezwykłe jaskinie w Klimczoku. Są to groty: Lodowa, Salmopolska i Malinowska. Przez miejscowość przebiega kilka szlaków turystycznych. Jeden z nich, niebieski, prowadzi do Schroniska PTTK na Klimczoku. Murowany obiekt zlokalizowany jest na wysokości 1052 m n.p.m., pomiędzy szczytem Magury a przełęczą Siodło.