Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Kwatery prywatne Kościelisko

znaleziono 37 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Kościelisku, województwo małopolskie, powiat tatrzański

Kwatery prywatne w miejscowości Kościelisko - Oto tatrzańska sielanka/Łagodną wabi ponętą /…/Świerk zwiesza konary swoje, I słońca blask się przeciska… To Kościeliska! Wiersz Adama Asnyka chociaż powstał dwa wieki temu nadal mógłby stanowić poetycką wizytówkę okolic wioski Kościelisko. Tu przecież Zielona skacze dolina/Przez strumień z brzegu do brzegu/I strąca potok z urwiska…/To Kościeliska! Planując pobyt w tym niezwykłym miejscu warto zatroszczyć się o nocleg, który stanowić będzie bazę wypadową w Tatry. Bez trudu odnajdziemy tanie kwatery w Kościelisku, które od lat cieszą się popularnością wśród turystów.

Jeśli nocleg w malowniczej osadzie blisko Zakopanego, to tylko Kwatery Kościelisko


Podczas planowania pobytu zachęcamy do skorzystania z propozycji noclegowych, które znajdują się na stronach portalu społecznościowego e-turysta. Pod hasłem: Kwatery Kościelisko – odnajdziemy sprawdzone oferty opatrzone zdjęciami i komentarzami. Wioska Kościelisko to zaledwie 15 minut drogi od centrum stolicy Podhala. Tu dobrze poczują się turyści, którzy cenią sobie pejzaże tatrzańskie, a nie przepadają za tłokiem i gwarem, które serwuje Zakopane. Wioska zajmuje tereny na stokach Palenicy Kościeliskiej oraz Butorowego Wierchu. Kościelsko to wieś, która od lat inspirowała artystów. W jej obrębie Kazimierz Tetmajer szukał miejsca urodzenia legendarnego zbójnika tatrzańskiego – Janosika Nędzy Litmanowskiego, tu znalazł także mnóstwo poetyckich inspiracji. Podobnie jak Stefan Żeromski oraz przywoływany wcześniej Adam Asnyk. Stąd pochodzi także rodzina Matejów, która w XIX stuleciu trudniła się zbójeckim rzemiosłem na Podhalu. W Kościelisku odpoczną turyści, którzy potrafią cieszyć się długimi spacerami. Tatrzańskie pejzaże, które towarzyszyć będą wędrowcom umilą każdy kilometr wycieczki. Stąd blisko jest na wiele popularnych szlaków tatrzańskich. Wszystkich miłośników przygód oraz tych, którzy myślą o tatrzańskim krajobrazie z nostalgią i miłością zapraszamy do Kościeliska.

Dolina Kościeliska i Dolina Chochołowska – spacer! Kościelisko kwatery prywatne!


W Kościelisku na turystów czeka mnóstwo atrakcji. Na każdym kroku odwiedzających zachwyca piękno Tatr. To właśnie bliskie sąsiedztwo gór stanowi największe bogactwo tego terenu. W rejonie gminy Kościelisko znajdują się dwie największe tatrzańskie doliny – Dolina Kościeliska oraz Dolina Chochołowska. To jedne z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Podhala. Skorzystają z nich „niedzielni” turyści oraz ci nieco bardziej doświadczeni. Pierwsi spacerować mogą rozległymi dolinami, a bardziej doświadczeni ruszą zdecydowanie wyżej. Doliny to doskonały punkt wypadowy do wielu innych tatrzańskich zakątków. Spacerując Doliną Kościeliską wejść można do jaskiń. (Mroźna, Mylna oraz Raptawicka). Jaskinia Mroźna jest jedyną oświetloną jaskinią w Tatrach, dlatego chętnie odwiedzają ją nawet rodzice z małymi dziećmi. Dwie pozostałe jaskinie czekają na doświadczonych turystów. Przy eksploracji wnętrz trzeba wykazać się umiejętnościami wspinaczkowymi oraz zabrać ze sobą specjalistyczny sprzęt. Obowiązkowy punkt spacerów to wizyta na Hali Ornak, skąd wyruszyć można w wyższe partie Tatr. W pobliżu dolin znajduje się sporo miejsc noclegowych. Każdy turysta bez trudu wybierze ofertę skrojoną na miarę jego potrzeb. Przy podjęciu decyzji pomocny okazuje się portal społecznościowy e-turysta, który w zakładce Kościelisko kwatery prywatne prezentuje mnóstwo dobrych, sprawdzonych miejsc. Zaletą ofert jest doskonała lokalizacja oraz rozpiętość cenowa. Warto skorzystać!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Kościelisko, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Kościelisku

Jakich cen noclegów w kwaterach prywatnych można się spodziewać w Kościelisku?
Ceny noclegów w kwaterach prywatnych w Kościelisku zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Kościelisku kształtują się na poziomie 55-60 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Kościelisku można znaleźć wiele ofert kwater prywatnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Kościelisku 36 kwater prywatnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie kwater prywatnych w Kościelisku spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.