Bon turystyczny Jarosławiec

znaleziono 18 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bon turystyczny Jarosławiec - hotele, apartamenty, noclegi

Kiedy nad ziemiami zachodniej Polski swe rządy trzymali książęta Darłowscy - w przybliżeniu w 1459r. założona została rybacka wieś - Jarosławiec. Od tych zamierzchłych lat niezmiennie do dzisiaj ta piękna miejscowość słynie z dwóch rzeczy – smacznych ryb oraz dużej ilości bursztynu, którego obróbką zajmują się okoliczni fachowcy (dzięki czemu zakup cudeniek z tego kruszcu nie będzie stanowił żadnego problemu. Uroku miejscowości bez wątpienia nadaje jej lokalizacja, wśród zielonych szumiących drzew, w pobliżu piaszczystej plaży praz majestatycznego wybrzeża klifowego. Charakterystycznym elementem krajobrazu Jarosławca jest monumentalna latarnia morska, której światło widoczne jest w promieniu 25 mil morskich (tj. z ponad 45 kilometrów) Obiekt ten uświetnia Jarosławiec już od 1829 r. hipnotyzując turystów oraz okolicznych mieszkańców swoją bajkowością (warto wspiąć się na balkon szczytowy i podziwiać zapierający dech w piersiach widok na morze oraz dwa przybrzeżne jeziora. Turystów przybywających do tej wielce klimatycznej miejscowości ugoszczą obiekty turystyczne na najwyższym poziomie (hotele, pensjonaty, ośrodki rehabilitacyjne) jednak mimo to zachowujące swój uroczy rodzimy klimat. Warto nadmienić że na w Jarosławcu zameldowanych jest jedynie 320 osób co pozwoli poczuć rodzina atmosferę znaną z polskiej kinematografii gdzie „każdy zna każdego od pokoleń”.
Noclegi Jarosławiec, szukasz noclegów w Jarosławcu w społecznościowym serwisie turystycznym e-turysta.pl.
Nasza baza noclegowa w Jarosławcu obejmuje oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Pokoje w Jarosławcu, kwatery prywatne, tanie noclegi Jarosławiec i inne ekonomiczne propozycje na spędzenie weekendu. Dla osób pragnących zwiedzić Jarosławiec w bardziej luksusowych warunkach proponujemy noclegi w Jarosławcu w luksusowych apartamentach i najlepszych hotelach. Jarosławiec noclegi i tanie pokoje w Jarosławcu. Pokoje w Jarosławcu, kwatery prywatne, Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Jarosławcu. Nie przegap promocyjnych ofert, pamiętaj, jeżeli noclegi w Jarosławcu, to tylko z nami! Jarosławiec pokoje, nocleg Jarosławiec na każdą kieszeń. Dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej znajdziesz nocleg w Jarosławcu, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.
Najbardziej atrakcyjne turystycznie regiony Polski w serwisie e-turysta.pl to nie tylko szeroka baza noclegowa, ale również propozycje na spędzenie wolnego czasu. Sprawdź ofertę rozrywkową i możliwości uprawiania aktywnego wypoczynku w polskich kurortach: