Noclegi Rabka-Zdrój

znaleziono 86 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Rabce-Zdroju, województwo małopolskie, powiat nowotarski

Noclegi Rabka-Zdrój - Rabka-Zdrój, posiada szeroki zakres noclegów w pokojach hotelowych, pensjonatach, SPA, ośrodkach wypoczynkowych, sanatoriach i uzdrowiskach, a nawet schroniskach. Sprawdź również atrakcje turystyczne i rozrywkowe w pięknej i malowniczej Rabce- Zdrój.
12 lat temu czyli dokładnie w 1999r. samorząd przy ministerialnej aprobacie zmienił oficjalną nazwę Rabki na Rabka – Zdrój. Wydaje się, że wspomnianej zmiany nie trzeba jakoś specjalnie tłumaczyć – w Polsce istnieje zasada, że miejscowości charakteryzujące się najbardziej dobroczynnym klimatem i najlepiej wpływające na kondycje psycho-fizyczną odwiedzających mają w swej nazwie słowo „zdrój” - tak też stało się z Rabką. Nadmieniona zmiana nikogo nie zdziwiła, może jedynie fakt, że stało się to tak późno – przecież Rabka – Zdrój sławę uzdrowiska zyskała już w XIX wieku kiedy to była własnością rodziny Zubrzyckich, którzy odkryli, że wody znajdujące się na terenie Rabki – Zdroju a zarazem wspaniały mikroklimat bardzo dobrze wpływają na wszelkie schorzenia związane z chorobami płuc, gruźlicą, złą przemianą materii oraz nerwice. Obecnie uzdrowisko Rabka – Zdrój jest miejscem bardzo licznych odwiedzin jednak nie tylko przez ludzi cierpiących na wspomniane schorzenia . Rabka Zdrój prócz tego że jest bardzo znanym i bardzo docenianym uzdrowiskiem stała się także słynna ze swych walorów czysto turystycznych. Na kuracjuszy i turystów czeka bardzo rozwinięta infrastruktura turystyczna, noclegowa oraz gro atrakcji przygotowanych przez lokalny samorząd. Warto wspomnieć o szerokim wachlarzu usług noclegowych dostępnych w Rabce – Zdroju. Czekaja tu na nas bardzo dobrze zaopatrzone sanatoria, hotele, ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe a także ogrom kwater prywatnych oraz agroturystycznych. Na sąsiadujących z Rabką Zdrój górskich szlakach czekają klimatyczne schroniska (w Gorcach i Beskidzie Wyspowym).

Noclegi Rabka-Zdrój w serwisie E-Turysta.pl


Tanie noclegi w Rabce Zdrój umożliwiają komfortowy pobyt oraz relaksujący wypoczynek w tym malowniczym miejscu. Rabka-Zdrój znana jest w całej Polsce ze swoich wód leczniczych i licznych uzdrowisk, na jej terenie możliwe jest wynajęcie obiektów noclegowych o wysokim oraz średnim standardzie, a także sprawdzenie cen. Szeroka oferta noclegów w Rabce-Zdrój pozwala na idealne dostosowanie kwatery do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Ośrodki wypoczynkowe, SPA, sanatoria, pokoje gościnne, schroniska i prywatne kwatery w Rabce- Zdrój – sprawdź interesujące oferty, dzięki stronie internetowej e-turysta.pl.

Rabka-Zdrój noclegi


Rabka-Zdrój to piękna miejscowość na terenie której znajdują się sanatoria i uzdrowiska lecznicze, zabytki architektury oraz zielona okolica! Atrakcje takie jak aktywny wypoczynek, lub kuracja lecznicza w uzdrowisku zachęca wielu turystów do odwiedzin Rabki- Zdrój. Dlatego też nieoceniona jest możliwość znalezienia i wynajęcia pokoju lub kwatery noclegowej w sezonie turystycznym w odpowiedniej okolicy. Nocleg w Rabce- Zdrój ułatwi zwiedzanie tego wyjątkowego miasta oraz jego okolic. Szeroki zakres ofert noclegowych w Rabce- Zdrój, pozwoli każdemu turyście na odpowiedni wybór i wynajęcie korzystnie ulokowanych obiektów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Uzdrowisko Rabka-Zdrój


Rabka-Zdrój to miasto znajdujące się na terenie województwa małopolskiego, w Kotlinie Rabczańskiej. Po raz pierwszy jej nazwa została wspomniana w dokumencie spisanym przez Jana Długosza w XIII wieku. Natomiast w wyniku XIX wiecznych badań stwierdzono, że uzdrowiskowe solanki jodowo- bromowe są jedne z najsilniej działających w całej Europie. Dlatego też Rabka-Zdrój znana jest jako miejscowość uzdrowiskowa, która wykorzystuje swoje wody lecznicze do leczenia schorzeń zarówno układu oddechowego jak i krążenia. Na jej terenie znajdują się cztery sanatoria i cztery szpitale uzdrowiskowe, szlaki turystyczne oraz zabytki.
Noclegi Rabka-Zdrój, szukasz noclegów w Rabce-Zdroju w społecznościowym serwisie turystycznym e-turysta.pl.
Nasza baza noclegowa w Rabce-Zdroju obejmuje oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Pokoje w Rabce-Zdroju, kwatery prywatne, tanie noclegi Rabka-Zdrój i inne ekonomiczne propozycje na spędzenie weekendu. Dla osób pragnących zwiedzić Rabka-Zdrój w bardziej luksusowych warunkach proponujemy noclegi w Rabce-Zdroju w luksusowych apartamentach i najlepszych hotelach. Rabka-Zdrój noclegi i tanie pokoje w Rabce-Zdroju. Pokoje w Rabce-Zdroju, kwatery prywatne, Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Rabce-Zdroju. Nie przegap promocyjnych ofert, pamiętaj, jeżeli noclegi w Rabce-Zdroju, to tylko z nami! Rabka-Zdrój pokoje, nocleg Rabka-Zdrój na każdą kieszeń. Dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej znajdziesz nocleg w Rabce-Zdroju, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Rabka-Zdrój, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: