Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy, kontakt możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy.
Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, zaloguj się na swoje konto.
Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy, kontakt możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy.
Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, zaloguj się na swoje konto.
Hotel położony 10 minut spacerem od Rynku Głównego co czyni go nader atrakcyjnym . Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie krakowskich Błoń i Parku rekreacyjnego im K. Jordana. Do dyspozycji gości przeznaczone są pokoje o zróżnicowanym standardzie i cenie, począwszy od wygodnych 1,2,3 osobowych pokoi z samodzielnymi łazienkami po tańsze wieloosobowe l… Pokaż więcej
Hotel położony 10 minut spacerem od Rynku Głównego co czyni go nader atrakcyjnym . Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie krakowskich Błoń i Parku rekreacyjnego im K. Jordana. Do dyspozycji gości przeznaczone są pokoje o zróżnicowanym standardzie i cenie, począwszy od wygodnych 1,2,3 osobowych pokoi z samodzielnymi łazienkami po tańsze wieloosobowe lub pokoje z łazienkami dostępnymi na korytarzu. Pokoje standardowo wyposażone są w pościel, ręczniki, podstawową zastawę. W cenę noclegu nie jest wliczone śniadanie, można je zamówić w kawiarni znajdującej się w tym samym budynku. Obiekt polecany jest dla każdego ze szczególnym uwzględnieniem grup zorganizowanych, zwłaszcza turystów zagranicznych.
Kraków – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, siedziba władz województwa małopolskiego, drugie w kraju pod względem liczby mieszkańców i pod względem powierzchni. Krakowski Obszar Metropolitalny liczy 1 468 427 mieszkańców. Położone nad Wisłą, na obszarze Bramy Krakowskiej, Niecki Nidziańskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego. Jest jednym z najstarszych miast Polski o ponad tysiącletniej historii, posiada wartościowe obiekty architektury, działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki. Do 1795 r. Kraków był formalnie stolicą Polski a do 1611 r. siedzibą polskich władców. W latach 1596–1795, czyli do III rozbioru Polski, jako stolica Rzeczypospolitej funkcje stołeczne dzielił z Warszawą, która stała się miastem rezydencjalnym króla.
Obecnie jest stolicą województwa małopolskiego, a także centralnym ośrodkiem metropolitalnym aglomeracji krakowskiej. W zapisach historycznych jest uznawany za główne miasto historycznej Małopolski. Do historycznej funkcji Krakowa odnosi się jego pełna nazwa urzędowa – Stołeczne Królewskie Miasto Kraków usankcjonowana prawnie przez Radę Ministrów jak i wcześniej przez naczelne władze państwowe II Rzeczypospolitej, które używały tej nazwy w swoich aktach prawnych.