Sylwester Karpacz

znaleziono 14 ofert dodatkowychofert (10 w Karpaczu oraz 4 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Sylwester w Karpaczu


Karpacz to idealne miasto na zimowy, udany wypoczynek. Odnajdziemy tu czyste, krystaliczne powietrze, które pomoże zahartować organizm oraz doskonale zorganizowane infrastruktury sportową i rekreacyjną sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi. Karpacz to raj dla narciarzy. Dobrze poczują się tu początkujący amatorzy białego szaleństwa oraz zawodowcy. Miasto dysponuje dobrze przygotowanymi trasami zjazdowymi oraz trasami dla biegaczy. Swe pasje zrealizują tu również zwolennicy tourowego narciarstwa. Niemal w każdej dzielnicy miasta odnaleźć można stoki dostosowane do umiejętności narciarzy. Przy wyciągach działają wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz pomocą służą instruktorzy. W mieście znajdują się dwa wyciągi krzesełkowe (sześcio i czteroosobowe), reszta to wyciągi oraz specjalnie, „magiczne dywany” przygotowane z myślą o najmłodszych adeptach narciarstwa, którzy korzystać mogą także z tras dedykowanych saneczkarzom. Narciarze chętnie wybierają nartostrady przygotowane na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego, należące do kompleksu narciarskiego „Śnieżka”. Wyjątkową noc 31 grudnia można spędzić na stoku, bo witanie Nowego Roku w zimowej, narciarskiej aurze pozostawia mnóstwo dobrych wspomnień. Osoby, które zdecydują się na spędzenie zimowego wypoczynku w Karpaczu zachęcamy do odwiedzenia stron portalu społecznościowego e-turysta. Pod hasłem „Sylwester w Karpaczu” odnaleźć można nie tylko sprawdzone miejsca noclegowe, lecz również propozycje ciekawych atrakcji.

Sylwester Karpacz – na szlaku


Szlaki Karkonoskiego Parku Narodowego udostępnione są zimą i chętnie korzystają z nich turyści wyposażeni w narty tourowe lub rakiety śnieżne. Amatorzy biegówek koniecznie powinni odwiedzić Górny Karpacz, gdzie wyznaczono szlaki do uprawiania tego coraz popularniejszego sportu. Na zapaleńców czekają dobrze wyposażone wypożyczalnie oraz instruktorzy, którzy pomagają w zdobyciu umiejętności niezbędnych do samodzielnego oraz bezpiecznego szusowania po trasach dedykowanych narciarzom biegowym. Po zdobyciu szlifów i doświadczenia można zdecydować się na nieco trudniejszą przyjemność. Zapłatą za trudy będą cudne pejzaże, które podziwiać można trenując na wysokości 1400 metrów nad poziomem morza. Doświadczonych biegaczy zachęcamy do skorzystania ze szlaków przygotowanych na Równi pod Śnieżką, które prowadzą od Domu Śląskiego, przez czeską Lucni Boudę, aż po sam szczyt Małego Szyszaka. Niesamowite wrażenia gwarantowane, a widok na Kotlinę Jeleniogórską nie do zapomnienia. Warto odwiedzić Karpacz na przełomie grudnia i stycznia. Spędzenie sylwestrowej imprezy w aurze bajkowej zimy na długo pozostanie w pamięci. Sylwester Karpacz? Oczywiście - tak! W końcu od lat się udaje!

Karpacz sylwester 2019 jak zawsze niezapomniany


Osoby, które zdecydowały się na spędzenie świątecznej przerwy w Karpaczu z pewnością są bardzo zadowolone. Miasto kusiło pięknym świątecznym wystrojem, który pomógł stworzyć niezwykły nastrój. W wyjątkową noc na deptaku pojawiły się tłumy osób, by wspólnie przywitać Nowy 2020 Rok. O odpowiedni muzyczny klimat dbał DJ Maciek Wowk, a włodarze miasta przygotowali fantastyczny pokaz laserowy. Karpacz sylwester 2019 przeszedł już do historii, ale pamiętajmy, że tu można dobrze się bawić niezależnie od świątecznych okazji. W Karpaczu nadal panuje magiczna, zimowa aura. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do rezerwacji noclegu przez portal społecznościowy e-turysta. To zapewni nam wygodny, bezpieczny i z pewnością udany pobyt w Karpaczu.